Duży talent wraca do KSW. Ogłoszono jego walkę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Szamad Erzanukajew
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Szamad Erzanukajew
zdjęcie autora artykułu

Podczas gali KSW 95, która odbędzie się w Olsztynie, Patryk Surdyn (7-4, 1 KO, 2 Sub), numer osiem w rankingu wagi koguciej KSW, zmierzy się z niepokonanym Szamadem Erzanukajewem (2-0, 1 Sub). Do starcia dojdzie 7 czerwca w hali Urania.

W tym artykule dowiesz się o:

Patryk Surdyn ma za sobą sześć pojedynków w KSW, z których dwa wygrał. W ostatnim starciu na gali XTB KSW 85 zmierzył się z Kamilem Szkaradkiem i musiał uznać jego wyższość w walce.

W okrągłej klatce Surdyn pokonał Gustavo Oliveirę i Davida Martinika. Przed wejściem pod skrzydła organizacji KSW reprezentant Fight Club Łomża był na fali pięciu wygranych, a na swoim koncie miał wywalczony tytuł mistrzowski Armia Fight Night. Patryk  Surdyn stoczył do tej pory jedenaście zawodowych pojedynków, z których siedem wygrał.

Szamad Erzanukajew ma za sobą dwa zawodowe pojedynki, które stoczył w KSW. W okrągłej klatce pokonał Bartosza Rewerę i Carla McNally’ego. Po tym starciu rozstał się z organizacją. Teraz jednak podpisał nowy kontrakt z KSW i wraca do klatki.

Trenujący na co dzień w WCA Fight Team 22-latek przez wielu uważany jest za olbrzymi talent polskiego MMA. Erzanukajew ma za sobą bogatą karierę amatorską i sporo występów na mniejszych wydarzeniach w naszym kraju. Przed wejściem do KSW zwyciężał między innymi na galach Armia Fight Night, TFL czy Slava Republic.

Walka wieczoru | Main event Walka o pas mistrzowski wagi koguciej KSW | KSW Bantamweight Championship Bout 61,2 kg/135 lb: Jakub Wikłacz #C (15-3-2, 9 Sub) vs. Sebastian Przybysz #1 (12-3-1, 5 KO, 4 Sub)

Karta główna | Main card 77,1 kg/170 lb: Adrian Zieliński (24-13, 8 KO, 6 Sub) vs. TBA 61,2 kg/135 lb: Patryk Surdyn #8 (7-4, 1 KO, 2 Sub) vs. Szamad Erzanukajew (2-0, 1 Sub) 83,9 kg/185 lb: Krystian Bielski (9-6, 4 KO, 1 Sub) vs. TBA

Czytaj także: Nowy mistrz KSW! Wielkie emocje w finale turnieju wagi półciężkiej Będzie hit! Ogłoszono rywala Szpilki w KSW

ZOBACZ WIDEO: Osiągnął cel. Damian Janikowski potwierdza wielką walkę

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)