Nieoficjalnie. Tyle ma zarobić Adamek za walkę w Fame MMA

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
Materiały prasowe / / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
zdjęcie autora artykułu

Tomasz Adamek będzie największą gwiazdą gali FAME 21: Pretendent. Ile zarobi za jedną walkę w tej federacji? Nieoficjalna gaża wgniata w fotel.

W tym artykule dowiesz się o:

24 lutego Tomasz Adamek stoczył hitowy pojedynek z Mamedem Chalidowem na XTB KSW Epic. Walka zakończyła się kontuzją tego drugiego, w związku z czym zwycięzcą ogłoszono "Górala".

Teraz przed Adamkiem próba w FAME MMA. Już 18 maja odbędzie się gala FAME 21: Pretendent, gdzie zobaczymy go w walce wieczoru. Jego rywalem będzie streamer Patryk "Bandura" Bandurski. Będziemy świadkami ich batalii w boksie.

"Koszt maineventu FAME to około 3 miliony złoty XD Mocne" - napisał na X inny zawodnik federacji Natan Marcoń. Po chwili dodał, jak mają zostać podzielone te pieniądze. Okazuje się, że Adamek i Bandura mają dostać po połowie - na ich konta ma wpłynąć po 1,5 mln zł.

Wartość walki wieczoru gali FAME 21: Pretendent nie przebije więc tej na XTB KSW Epic z udziałem Adamka i Chalidowa. Tam w grę wchodziły jeszcze większe pieniądze. - Mogę zdradzić, że w sumie Tomek i Mamed zarobią ponad 4 mln zł - mówił Martin Lewandowski w "Super Expressie".

W innych pojedynkach gali FAME 21: Pretendent ujrzymy m.in. Ewę Piątkowską, Piotra Szeligę, Pawła Tyburskiego, Alana Kwiecińskiego i Kasjusza Życińskiego.

Zobacz też: Zaskakujący monolog Fury'ego. Nagle zaczął mówić o... Adamku Dosadna riposta Adamka. "Ma być widowisko"

ZOBACZ WIDEO: Marcin Gortat przyjechał do umierającego ojca. "Myślę, że tata mnie rozpoznał"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (3)
avatar
zbihaj
18.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Mistrz świata,głęboki katolik, "Góral"? Jak nisko trzeba upaść i jak być chytrym na kasę żeby tak rozmieniać się na drobne i bić jak biją się drobne pijaczki pod budką z piwem. Mało m Czytaj całość
avatar
Senior 60
17.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Jak ludzie nie wykupią to nie zarobią ja bym niedal zlotowki  
avatar
Dawid Stylewarz
16.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Potem kolejne cztery walki pożegnalne