Sam wybuchł śmiechem. Poznajesz? "Tak to ja"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Artur Szpilka
Instagram / Na zdjęciu: Artur Szpilka
zdjęcie autora artykułu

Dziś zna go niemal każdy Polak. Przez długi czas wierzył, że zostanie mistrzem świata, ale nic z tego nie wyszło. Zmienił więc dyscyplinę i ostatnio zaliczył wstydliwą porażkę. Poznajesz chłopaka ze zdjęcia?

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=18260]

Artur Szpilka[/tag] wiele przeszedł w swoim życiu. Trudne dzieciństwo, odsiadka w więzieniu, a potem kariera bokserska, która nie do końca potoczyła się po jego myśli. Te wszystkie doświadczenia jednak sprawiły, że zmienił się nie do poznania.

35-latek jednak nie odcina przeszłości grubą kreską. W wywiadach bez skrępowania opowiada o błędach młodości. Czasami lubi też wracać do czasów, gdy był jeszcze małym chłopakiem.

"Szpila" co jakiś czas wrzuca do sieci zdjęcia z dzieciństwa. Tak też zrobił tym razem. W relacji na Instagramie opublikował fotografię sprzed wielu lat. Jedna różnica od razu rzuca się w oczy.

ZOBACZ WIDEO: Korzeniowski nie może tylko odcinać kuponów. "Pracuję, aby utrzymywać rodzinę"

Gwiazdor sportów walki od wielu lat goli głowę na łyso. Kiedyś jednak mógł pochwalić się bujną czupryną. Dlatego wielu fanów na pierwszy rzut oka może mieć problem, aby rozpoznać byłego pięściarza.

Fot. Instagram
Fot. Instagram

Szpilka od zawsze marzył o pasie mistrza świata w boksie. Miał jedną szansę, ale w 2016 roku został znokautowany przez Deontaya Wildera i nie zdobył tytułu WBC. Karierę bokserską zakończył w 2021 roku i przerzucił się na MMA.

Początek miał obiecujący, bo pokonał przed czasem Denisa Załęckiego i Mariusza Pudzianowskiego. Niedawno jednak zaliczył wpadkę w konfrontacji z Arkadiuszem Wrzoskiem, który rozprawił się ze "Szpilą" w 14 sekund.

Szpilka zapytany o Adamka. Padły szczere słowa >> Dziewczyna Szpilki sprzedaje czerwonego mercedesa. Padła kwota >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty