"Szerzymy patologię". Dziennikarka TVP Sport ostro o gali na PGE Narodowym

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Agata Bachanek / Na zdjęciu: Agata Bachanek
Instagram / Agata Bachanek / Na zdjęciu: Agata Bachanek
zdjęcie autora artykułu

Fame MMA oficjalnie poinformowała, że gala FAME 22: Ultimate odbędzie się na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Takiego rozwiązania nie popiera dziennikarka TVP Sport Agata Bachanek, co potwierdziła mocnym wpisem na portalu X.

W tym artykule dowiesz się o:

Do tej pory nie doszło do sytuacji, w której na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbyłaby się gala freakfightowa. Tymczasem w ostatnich dniach zrobiło się głośno o tym, że zmieni się to już latem 2024 roku.

We wtorek (28 maja) Fame MMA poinformowało, że gala numer 22 nie odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Wówczas już nikt nie miał wątpliwości, że wydarzenie zostanie przeniesione właśnie do stolicy. Organizacja potwierdziła to w środę, w oficjalnym komunikacie, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Fani freakfightowej organizacji pozytywnie odebrali to, że nadchodząca gala odbędzie się na największym obiekcie w naszym kraju. Nie wszyscy jednak mieli takie samo spojrzenie, ponieważ po przeciwnej stronie barykady stanęła Agata Bachanek. Dziennikarka TVP Sport w ostrych słowach wypowiedziała się w tym temacie.

"Zamiast próbować jakoś temu zaradzić i powstrzymać patologię, to tylko ją szerzymy i jeszcze udostępniamy jej historyczny dla polskiego sportu obiekt w centrum stolicy. Oby jeszcze wrócił świat w którym wartości mają jakiekolwiek znaczenie" - brzmiał mocny wpis Bachanek na jej oficjalnym koncie na portalu X.

Wydarzenie FAME 22: Ultimate, które odbędzie się w stolicy naszego kraju, zaplanowano na 31 sierpnia 2024 roku. Mówi się, że w akcji można będzie zobaczyć Tomasza "Górala" Adamka czy też niedawno zakontraktowanego Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka.

ZOBACZ WIDEO: Śmierć zajrzała w oczy Świderskiemu. "Mogliby mnie nie odratować"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty