Demolka w 1. rundzie! Popis Odzimkowskiego na KSW 97

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Albert Odzimkowski rozbił Davida Hoska na KSW 97
Twitter / Albert Odzimkowski rozbił Davida Hoska na KSW 97

W czwartej walce gali KSW 97 w Tarnowie Albert Odzimkowski (15-7) zmierzył się z Davidem Hoskiem (11-6-1). Polak nie dał szans Czechowi i zastopował go już w pierwszej rundzie.

W tym artykule dowiesz się o:

Odzimkowski rozpoczął starcie od niskich kopnięć, które znacząco osłabiły przeciwnika. Następnie "Złoty" przeniósł pojedynek do parteru i w tej płaszczyźnie metodycznie rozbijał Czecha.

Sędzia Łukasz Bosacki przerwał pojedynek po serii ciosów młotkowych ze strony zawodnika z Radomia. Hosek nie mógł pogodzić się jednak z przerwaniem walki.

Albert Odzimkowski odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu w zawodowej karierze, drugie w organizacji KSW. Wcześniej, w listopadzie 2023 roku, w efektownym stylu znokautował Jorge Luiza Bueno. Podczas gali KSW 91 miał wrócić do klatki, aby zmierzyć się z Dominikiem Humburgerem, ale sprawy zdrowotne wyeliminowały go z tego starcia.

36-latek jest gwarantem mocnych i ekscytujących pojedynków. Na piętnaście zawodowych zwycięstw aż czternaście razy pokonywał rywali przed czasem. Po wygranej w Tarnowie Odzimkowski zaapelował do właścicieli organizacji o pojedynek na jubileuszowej gali KSW 100.

W walce wieczoru KSW 97 w Tarnowie Szymon Bajor zmierzy się z Matheusem Scheffelem. Transmisja z gali trwa w Viaplay.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty