KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Gala MMA Attack 4 została odwołana!

Czołowa polska i europejska organizacja, MMA Attack odwołała galę w trójmiejskiej Ergo Arenie, która miała odbyć się 26 października. Głównym powodem takiej decyzji było wycofanie się dwóch sponsorów.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski

To sensacyjna wiadomość, zważywszy na fakt, iż wielu czołowych zawodników polskiej i europejskiej sceny MMA zostało już zakontraktowanych. Pełną parą trwała też promocja gali, zarówno w telewizji Polsat, jak i w najważniejszych miastach w Polsce. To drugi przypadadek odwołania imprezy przez organizację MMA Attack.

Oto oficjalny komunikat organizatora gali:

Z wielkim smutkiem zmuszeni jesteśmy podjąć decyzję o odwołaniu gali MMA Attack 4, która 26 października miała odbyć się w Ergo Arenie. Powodem odwołania gali w Trójmieście są problemy spowodowane wycofaniem się dwóch głównych sponsorów, bez których wsparcia nie uda nam domknąć się budżetu. Nie dotyczy to firm Meble Bodzio oraz Kesmet, którym za chęć dalszej współpracy serdecznie dziękujemy. Nie bez znaczenia jest także słaba sprzedaż biletów, która utwierdziła nas w przekonaniu, że polskie MMA nie jest gotowe na dużą galę z czysto sportową kartą walk. Za zaistniałą sytuację pragniemy przeprosić tych fanów, którzy kupili bilety na galę. Oczywiście, otrzymają oni zwrot poniesionych kosztów. Przepraszamy również zawodników, którzy przez ostatnie tygodnie przygotowywali się do swoich walk, a którym nie będzie dane stanąć w oktagonie. Zawodnicy również otrzymają rekompensatę za przygotowania. Mamy nadzieję, że jak największa część z nich otrzyma szanse od innych organizacji, a my zobaczymy ich w akcji w przyszłości.

MMA Attack pragnie przy tym zaznaczyć, że odwołanie czwartej edycji nie oznacza końca działalności naszej organizacji. Jesteśmy zmuszeni zrobić krok w tył, by nabrać rozpędu i wrócić na należne nam miejsce na polskiej i europejskiej scenie MMA. Wrócimy mądrzejsi i mocniejsi, by w 2014 roku pokazać fanom sportów walki nową jakość. Mamy nadzieję, że nasi fani zostaną z nami.

Z wyrazami szacunku
MMA Attack Team

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
mma-attack.net
Komentarze (3)
 • MG_Gdańsk Zgłoś komentarz
  Proszę bardzo... Pod każdą wiadomością o żużlu (np. o zmianie koloru czapeczki zawodnika używanej w parkingu) po 300 komentarzy. Pod informacją poważną o poważnej imprezie 2
  Czytaj całość
  komentarze przez kilka dni... W dodatku bez żadnego poziomu. Osobiście miałem kupiony bilet (bynajmniej nie najdroższy), do hali mam 3 km. Dla mnie wielka szkoda. Miał być sport. Bez frików. Szkoda.
  • Maro75 Zgłoś komentarz
   Podobno nieoficjalnie mówi się, że gala została odwołana, bo organizatorom nie udało się zakontraktować na walkę wieczoru niepokonanego, najlepszego zawodnika MMA w Polsce i Słowacji,
   Czytaj całość
   "el testosterona" Najmana ;)
   Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
   ×