Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Kolejne nazwiska na KSW 28 ogłoszone. Daniel Acacio rywalem Rafała Moksa

KSW za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej ogłosiło dalszą część rozpiski październikowej gali w Szczecinie, w tym między innymi rywala Rafała Moksa.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Do ogłoszonych w piątek walk Karola Bedorfa, Macieja Jewtuszki, Marcina Różalskiego, Rafała Moksa, Anzora Azhieva i Rafała Jackiewicza dołączono kolejne pojedynki.

Imprezę w Szczecinie otworzą dwa starcia undercardowe. W wadze lekkiej wracający po porażce z KSW 26 Jakub Kowalewicz zmierzy się z jeszcze nieznanym rywalem, a w dywizji ciężkiej po przegranej z 25. Konfrontacji zobaczymy Kamila Walusia.

Jesteś fanem MMA? Polub nas! Kartę główną otworzy starcie wagi ciężkiej, do którego miało dojść już w marcu na KSW 26. Michał Andryszak przywita w klatce KSW poznanianina Michała Włodarka. Dla "Longera" będzie to szansa na drugą wygraną w Konfrontacji Sztuk Walki.
Rafał Jackiewicz zadebiutuje w MMA Rafał Jackiewicz zadebiutuje w MMA
Rywalem Rafała Moksa będzie niedawny pretendent do tytułu wagi półśredniej, Brazylijczyk Daniel Acacio. "Kulturysta" ewentualnym zwycięstwem może zapewnić sobie ponowną walkę o pas KSW.

Najważniejszą walką wieczoru będzie pojedynek mistrza Konfrontacji w "królewskiej dywizji", Karola Bedorfa. Dla Berserkera ze Szczecina będzie to powrót po ponad rocznej przerwie, którą spowodował uraz doznany przed galą KSW 26.

W rozpisce dziwi brak "lokalnego bohatera" Michała Materli. Bilety na galę KSW 28, która odbędzie się w nowo powstałej hali w Szczecinie, w sprzedaży będą dostępne już od 17 maja od godziny 16:00 na portalu ebilet.pl. Wydarzenie ma zostać pokazane za pośrednictwem "otwartego" Polsatu, a pojedynki będą odbywać się w okrągłej klatce.

Aktualna karta walk gali:

120 kg: Karol Bedorf vs TBA
70 kg: Maciej Jewtuszko vs TBA
120 kg: Marcin Różalski vs TBA
77 kg: Rafał Moks vs Daniel Acacio
66 kg: Anzor Azhiev vs TBA
70 kg: Rafał Jackiewicz vs TBA
120 kg: Michał Andryszak vs Michał Włodarek
120 kg: Kamil Waluś vs TBA
70 kg: Jakub Kowalewicz vs TBA

KSW 28 oficjalnie w Szczecinie. Bedorf, Różalski, Moks, Jewtuszko i Jackiewicz w karcie walk

Czy KSW 28 okaże się sukcesem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna / kswmma.com
Komentarze (2)
 • Łukasz Jxsxoxixk Zgłoś komentarz
  Jak informuje federacja KSW pojawiające się w internecie informacje o walce Karola Bedorfa z Timem Sylvia na KSW28 są nieprawdziwe.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×