Światowej sławy gwiazda MMA na gali Fight Exclusive Night 3!

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Największa gwiazda kobiecgo MMA na świecie, Cristiane "Cyborg" Justino, będzie gościem honorowym gali [tag=43626]Fight Exclusive Night[/tag] 3. Impreza odbędzie się 28 czerwca we Wrocławiu.

28-letnia brazylijska to mistrzyni organizacji Strikeforce i Invicta FC. Cristiane Justino, znana wcześniej jako Santos, z 14 stoczonych walk, aż 10 wygrała poprzez nokauty. Podopieczna trenera Rudimara Fedrigo z legendarnej brazylijskiej grupy Chute Boxe Academy słynie z niezwykle agresywnego stylu walki, a wśród pokonanych przez nią zawodniczek znalazła się też była najlepsza amerykańska zawodniczka wagi piórkowej, Gina Carano i najlepsza europejska - Holenderka Marloes Coenen. [ad=rectangle]   "Cyborg" jest zawodniczką, której obawia się nawet aktualna mistrzyni UFC w wadze koguciej, Ronda Rousey. Brazylijka nie tylko będzie gościem gali FEN 3, ale także przeprowadzi seminarium skierowane do osób trenujących muay thai, kickboxingu i MMA we Wrocławiu.

Kibiców i fanów sztuk walki, a także zawodników MMA serdecznie zapraszamy na spotkanie z gwiazdą i to zarówno na gali, jak też przed nią, czyli na specjalnym seminarium. Transmisja z gali Fight Exclusive Night odbędzie się "na żywo" za pośrednictwem stacji Fight Box Live. Więcej informacji na www.fen-mma.com.

Jesteś fanem MMA? Polub nas!

Źródło artykułu: