Typowanie redakcyjne gali UFC 189. Dwie walki o pas w Las Vegas

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/
zdjęcie autora artykułu

UFC 189 z dwiema walkami o pas to będzie wielka gala! Start o 00:30 w nocy z soboty na niedzielę, karta główna od 4:00. Transmisja z Las Vegas na UFC Fight Pass i Extreme Sports Channel.

Typowanie szczegółowe:

Conor McGregor vs Chad Mendes

Maciej Szumowski: Ta walka to dla mnie, i zresztą nie tylko, 50 na 50. Ten pojedynek zakończy się albo przez nokaut McGregora w drugiej rundzie, albo po 25 minutach na korzyść Amerykanina. Ja tak to widzę. Stawiam na tę drugą opcję. Mendes, decyzja. Wydaje mi się, że czar Irlandczyka pryśnie jak bańka mydlana...

Arkadiusz Pawłowski: McGregor - Fajnie by było zobaczyć walkę na wysokim poziomie, najlepiej zakończoną nokautem. Wydaje mi się, że będzie dużo zmian przewagi, ale ostatecznie wygra McGregor. [ad=rectangle] Robbie Lawler vs Rory MacDonald

Maciej Szumowski: "Red King" mógłby być dobrą, nową postacią na tronie. Ma przecież tylko 25 lat, a już walczył z najlepszymi w swojej kategorii wagowej. Robbie Lawler jest natomiast ostatnio w świetnej formie. Myślę, że w rewanżu z Kanadyjczykiem również może być lepszy. Raz już go pokonał... Lawler, decyzja.

Arkadiusz Pawłowski: Lawler - Wydaje mi się, że tutaj wygra zawodnik, który nie da się wyprowadzić z równowagi i narzuci swoje tempo. MacDonald jest w niektórych płaszczyznach lepszy od Lawlera, ale stawiam mimo wszystko na Robbiego, który zrobi wszystko, żeby wygrać i obronić pas.

Dennis Bermudez vs Jeremy Stephens

Maciej Szumowski: "The Menace" przegrał ostatnią walkę z Ricardem Lamasem i myślę, że będzie bardzo zmobilizowany, aby wrócić na zwycięską ścieżkę. "Lil' Heaten" wraca zaś po dwóch porażkach z rzędu i nie pokazał się ostatnio najlepiej. Moim faworytem jest zawodnik z Nowego Jorku. Bermudez po trzech rundach na punkty.

Arkadiusz Pawłowski: Bermudez - Nie jestem zbytnim fanem obu zawodników i jej przebieg mnie specjalnie nie ekscytuje, ale wydaje mi się, że wygra Bermudez, chociaż bez specjalnych fajerwerków.

Typowanie zwycięzców:

Gunnar Nelson: Maciej, Arkadiusz Brandon Thatch:

Brad Pickett: Arkadiusz Thomas de Almeida: Maciej

Matt Brown: Maciej, Arkadiusz Tim Means: -

Cathal Pendred: Maciej  John Howard: Arkadiusz

Mike Swick: Arkadiusz Alex Garcia: Maciej

Cody Garbrandt: Maciej, Arkadiusz Enrique Briones: -

Neil Seery: - Louis Smolka: Maciej, Arkadiusz

Yosdenis Cedeno: Maciej Cody Pfister: Arkadiusz

Przypomnijmy, że transmisję z Las Vegas i inne gale UFC polscy kibice mogą oglądać za darmo na kanale Extreme Sports Channel.

Dostępność stacji na platformach telewizyjnych: - Cyfrowy Polsat - 18 - NC+ - 122 - UPC - 571 (419) - Vectra - 221 - Toya - 445

Oglądaj galę w Las Vegas i walcz o bilety na UFC Fight Night w Glasgow 18 lipca. Szczegóły tutaj.

Źródło artykułu:
Komentarze (0)