UFC Fight Night na żywo: Overeem vs. Arlovski online. Transmisja TV - gdzie oglądać?

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Transmisję z gali UFC w Rotterdamie można oglądać w Extreme Sports Channel. UFC Fight Night będzie dostępne online na platformie UFC Fight Pass. Relacja tekstowa w WP SportoweFakty.

UFC Fight Night na żywo: Overeem vs. Arlovski. Gdzie oglądać transmisję TV?

Gala UFC w Rotterdamie rozpocznie się o 20:00 w niedzielę 8 maja. Walki są dostępne w internecie i telewizji. Transmisja TV na antenie Extreme Sports Channel. Stream online z gali UFC można znaleźć na platformie UFC Fight Pass. Usługa jest całkowicie darmowa przez pierwsze siedem dni od aktywacji konta. Relacja tekstowa w WP SportoweFakty.

UFC zawita do Rotterdamu po raz pierwszy. Walką wieczoru będzie pojedynekAlistara Overeema z Andrejem Arlovskin, byłym mistrzem UFC w wadze ciężkiej. Overeem rozpoczął swoją przygodę z MMA w wieku 15 lat. Szeregi federacji zasilił w 2011 roku i w swoim debiucie pokonał Brocka Lesnara. Arlovski w swojej ostatniej walce przegrał ze Stripem Miocicem w mniej, niż minutę.

W trakcie gali odbędzie się także starcie, które będzie szczególnie ważne dla polskich kibiców. Karolina Kowalkiewicz zmierzy się z Heather Jo Clark. Polka spróbuje swoich sił w UFC po raz drugi. W debiucie pokonała na punkty Randę Markos.

W Rotterdamie będzie można obejrzeć również pojedynki: Antonio Silva Stefan Struve, Albert Tumenova - Gunnar Nelson, Germaine de Randamie - Anna Elmose i Nikita Krylov - Francimar Barroso.

[b]Początek gali UFC w Rotterdamie o 20:00. Transmisja TV na antenie Extreme Sports Channel.

[/b]

Źródło artykułu: