Kontrowersje wokół walki weteranów MMA. Znany komentator: "Więcej choreografii niż w teledysku Spears"

Podczas gali Bellator 170, która odbyła się 21 stycznia, doszło do starcia dwóch weteranów MMA. Sposób zakończenia pojedynku wzbudził jednak kontrowersje.

Jakub Madej
Jakub Madej
Tito Ortiz z dziećmi Getty Images / Alberto E. Rodriguez / Na zdjęciu: Tito Ortiz z dziećmi

Tito Ortiz (19-12) w walce wieczoru gali Bellator 170 poddał Chaela Sonnena (28-15) duszeniem. Sam sposób zakończenia pojedynku wywołał kontrowersje, gdyż dla wielu osób oglądających starcie, technika "The Huntington Beach Bad Boya" nie była do końca zapięta. Mimo tego, Sonnen odklepał poddanie.

Na temat starcia szybko zareagował Dan Hardy, znany komentator i ekspert w największej organizacji MMA na świecie, UFC.

- W walce wieczoru gali Bellator 170 więcej choreografii niż w teledysku Brittany Spears. Wstyd... To mógł być dobry pojedynek - napisał chwilę po starciu na swoim Twitterze.

Bardzo szybko w internecie pojawił się również film, w którym autor analizuje fragment walki Ortiza z Sonnenem, z którego wynika, że na początku walki Ortiz odklepał duszenie rywala. Po tym geście widać, jak Sonnen puszcza chwyt i przechodzi do innej pozycji.

Walka Ortiza z Sonnenem zakończyła się po zaledwie 123 sekundach. Zawodnik z Huntington Beach zwyciężył po raz dziewiętnasty w karierze i ogłosił przejście na sportową emeryturę.

ZOBACZ WIDEO Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz zachwyciły kibiców w Ameryce


Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Czy sugestia Dana Hardy'ego może być słuszna?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×