Fight Exclusive Night również chce wprowadzić PPV

Fight Exclusive Night jako kolejna organizacja MMA chce wprowadzić w przyszłości transmisję ze swoich gal w systemie pay-per-view. - Wiadomo, że do PPV potrzebne są medialne nazwiska i pracujemy nad ich pozyskaniem - powiedział Paweł Jóźwiak.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Gala FEN Materiały prasowe / Gala FEN
Prezes federacji Fight Exclusive Night był gościem w 72. odcinka "MMAnews Live". Paweł Jóźwiak odniósł się w nim do ostatniego ruchu organizacji ACB, która wraz z 89. swoją galą wprowadza system płatnej transmisji. Cena wykupu PPV do imprezy w Krasnodarze wynosi zaledwie 3 dolary.

Prezes Jóźwiak również ma w planach wprowadzenie pay-per-view, jednak czeka na odpowiedni moment. Jego zdaniem konieczne w przypadku FEN jest pozyskanie kilku głośnych nazwisk. - Wiadomo, że do PPV potrzebne są medialne nazwiska i pracujemy nad ich pozyskaniem. Takie nazwiska są bardzo drogie, bo wypłaty sięgają rzędu nie dziesiątek tysięcy a setek tysięcy złotych - powiedział.

Jednocześnie prezes Fight Exclusive Night zaznaczył, że jeśli już dojdzie do transmisji gal w PPV, to cena ta z pewnością będzie większa niż 3 dolary i zbliży się do tej, którą obecnie oferuje KSW (przyp. red. - 40 zł). - Jak my wprowadzimy pay-per-view to na pewno to nie będzie kosztowało 3 dolary. Na pewno cena będzie zbliżona do konkurencji, ale będziemy chcieli żeby cena była ciut niższa - dodał.

Najbliższa gala FEN odbędzie się 20 października w Poznaniu. W najważniejszych pojedynkach wydarzenia zaprezentują się m.in. Radosław Paczuski i Kamil Łebkowski.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 87. Andrzej i Bartek Bargielowie o historycznym zjeździe na nartach z K2 [cały odcinek]
Czy myślisz, że FEN uda się wprowadzić transmisję z gal w PPV?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×