KSW 49: trzech debiutantów w karcie walk gali w Ergo Arenie

Michael Dubois, Luis Henrique i Damian Grabowski - to trójka debiutantów gali KSW 49, która odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie. Wszyscy z nich nie są faworytami swoich pojedynków.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Damian Grabowski Newspix / Jakub Barański / Na zdjęciu: Damian Grabowski
Michael Dubois to kolejny reprezentant Trójkolorowych, który dostał okazję sprawdzenia się w klatce KSW. 26-latek w maju po raz pierwszy stanie przed polską publicznością. Francuz, znany przede wszystkim ze swojego widowiskowego stylu walki w stójce wyniesionego z muay thai, jest również bardzo groźny na ziemi, o czym świadczy siedem pojedynków zakończonych przez dźwignie i duszenia.

Luis Henrique na KSW 49 zadebiutuje w okrągłej klatce lidera europejskiego rynku MMA. Brazylijczyk w dotychczasowej karierze zwyciężał 11 razy w tym dwukrotnie w UFC, gdzie poddawał kolejno doskonale znanego nad Wisłą Dimę Smoliakowa oraz Duńczyka, Christiana Colombo.

Zobacz także: Leszek Krakowski zapowiada twardą walkę

Z kolei Damian Grabowski skrzyżuje rękawice z Karolem Bedorfem. "Polski Pitbull" to weteran największych światowych organizacji - M-1 Global, Bellatora i UFC. 39-letni opolanin w ostatniej walce pokonał na punkty Jose Rodrigo Guelke na gali FEN 22 w Poznaniu.

ZOBACZ WIDEO KSW 49. Michał Materla wprost: Popełniłem błąd

KSW 49 będzie transmitowane w płatnym systemie PPV. Karta walk gali zawiera 9 pojedynków, w tym dwa o mistrzowskie pas polskiej federacji.

Czy będziesz oglądał galę KSW 49?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×