KSW może zorganizować galę na Bałkanach. Aleksandar Ilić zabrał głos

Aleksandar Ilić zdradził, że KSW chce zorganizować galę na Bałkanach, w Serbii bądź Chorwacji. Informacja wydaje się dość zaskakującą, zważywszy na fakt, iż we wrześniu odbędzie się wydarzenie w Londynie.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Aleksandar Ilić Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Aleksandar Ilić
W rozmowie z Wojciechem Mrozowskim z portalu "MMANews" Aleksandar Ilić wyznał, że słyszał, iż polska federacja chciałaby w listopadzie odwiedzić Bałkany.

- Prawdopodobnie przyjadą w listopadzie. Słyszałem, że zrobią galę w Zagrzebiu lub gdzieś w Serbii. Mamy tam wielu dobrych zawodników jak Vaso, Antun Racic który będzie ponownie walczył o pas, Erko Racic, ja - powiedział Ilić. "Joker" w marcu na gali w Łodzi udanie zadebiutował w KSW, efektownie nokautując Damiana Janikowskiego.

Zobacz także: Tybura poznał kolejnego rywala w UFC

Obecnie mistrzem kategorii półśredniej w polskiej federacji jest Roberto Soldić. Chorwat byłby z pewnością mocnym punktem ewentualnej gali KSW na Bałkanach. Ilić zwrócił też uwagę, że dużą popularnością w tym regionie Europy cieszy się Vaso Bakocevic. "Psychopata" w latach 2014-2015 był związany umową z gigantem polskiego MMA.

Najbliższa gala KSW odbędzie się 14 września w Londynie. W najważniejszych walkach kibice w Wembley Arenie zobaczą Philipa De Friesa, Tomasza Narkuna czy Damiana Janikowskiego.

Zobacz także: Kolejna organizacja MMA w TVP Sport

ZOBACZ WIDEO Hejt na Joannę Jóźwik: "Jeszcze biegasz, czy już tylko celebrytka?"
Czy KSW powinno zorganizować galę na Bałkanach jeszcze w tym roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×