MMA. Nieoficjalnie: Roberto Soldić zawalczy na KSW 50 w Londynie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Michał Jankowski/KSW / Na zdjęciu: Roberto Soldić
Materiały prasowe / Michał Jankowski/KSW / Na zdjęciu: Roberto Soldić
zdjęcie autora artykułu

Mistrz kategorii półśredniej i wschodząca gwiazda federacji KSW, Roberto Soldić, zawalczy na gali w Londynie, 14 września. Informacja o występie Chorwata pojawiła się na portalu serwisu zajmującego się dystrybucją biletów na to wydarzenie.

W tym artykule dowiesz się o:

Dla Roberto Soldicia byłaby to druga tegoroczna walka. 18 maja na gali KSW 49 w Ergo Arenie "Robocop" znokautował po 83 sekundach Krystiana Kaszubowskiego. Obecnie 24-latek notuje serię trzech zwycięstw z rzędu w polskiej federacji.

KSW nie potwierdziło jeszcze oficjalnie występu swojego mistrza w Londynie. Trudno wskazać również, kto miałby być jego kolejnym przeciwnikiem. Obdarzony nokautującym ciosem Soldić do tej pory niemal wszystkie walki kończył przed czasem. W debiucie dla polskiego giganta MMA o jego sile brutalnie przekonał się Borys Mańkowski.

Zobacz także: Paweł Pawlak poznał rywala na galę w Międzyzdrojach

W walce wieczoru KSW 50, 14 września w Wembley Arenie, wystąpi Phil De Fries, który od kwietnia ubiegłego roku jest mistrzem wagi ciężkiej. Oprócz niego kibicom zaprezentują się m.in. Tomasz Narkun i Damian Janikowski, a o wakujący pas w wadze lekkiej zawalczą Marian Ziółkowski i Norman Parke.

Zobacz także: Brutalna walka na gali Cage Warriors w Londynie

ZOBACZ WIDEO Tyson krytycznie o sędzim walki Briedis - Głowacki. "Nie wybrałbym arbitra w takim wieku"

Źródło artykułu: