KSW przymierza się do organizacji gali w USA. Pudzianowski główną gwiazdą

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Grzesiek Jędrzejewski / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski
Newspix / Grzesiek Jędrzejewski / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski
zdjęcie autora artykułu

Martin Lewandowski przyznał, że federacja KSW przymierza się do organizacji gali w Stanach Zjednoczonych. Jak na razie nie wiadomo jednak, kiedy i gdzie do niej dojdzie. Główną gwiazdą wydarzenia miałby być Mariusz Pudzianowski.

W tym artykule dowiesz się o:

Współwłaściciel KSW był gościem audycji "MMA Junkie Radio". Martin Lewandowski przyznał, że w przypadku zagranicznej ekspansji stałym punktem na mapie ma być Londyn, do którego federacja powróci 14 września tego roku.

Twórca potęgi MMA w Polsce wyjawił również, że KSW bacznie przygląda się scenie mieszanych sztuk walki w Niemczech, na Bałkanach i we Francji. Co ciekawe, plany duetu właścicieli federacji nie sięgają jedynie Europy.

Zobacz także: Roberto Soldić zawalczy w Londynie

- Pewnego dnia prawdopodobnie pojawimy się również w USA - powiedział Martin Lewandowski. Gala w Stanach Zjednoczonych miałaby się odbyć przed przejściem na emeryturę Mariusza Pudzianowskiego. Były mistrz świata strongmanów miałby być główną gwiazdą takiego wydarzenia. 42-latek przegrał dwie ostatnie walki - z Karolem Bedorfem i Szymonem Kołeckim.

Zobacz także: Michał Fijałka chce walczyć z Łukaszem Jurkowskim

ZOBACZ WIDEO Mike Tyson broni Briedisa po walce z Głowackim. "Jestem z nim i go rozumiem"

Źródło artykułu: