Nieoficjalnie: Joanna Jędrzejczyk zmierzy się z Michelle Waterson

Michelle Waterson ma być kolejną przeciwniczką Joanny Jędrzejczyk w UFC. Do polsko-amerykańskiego pojedynku ma dojść 12 października na gali z cyklu Fight Night. "JJ" odniosła się do tych doniesień.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Joanna Jędrzejczyk Getty Images / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk
Waterson w ostatniej walce, 30 marca tego roku, nie dała szans Karolinie Kowalkiewicz i pokonała byłą mistrzynię KSW jednogłośną decyzją sędziów. "The Karate Hottie" to jedna z najbardziej lubianych zawodniczek w UFC, która ma za sobą świetne ostatnie miesiące. 33-latka zwyciężyła bowiem trzy poprzednie pojedynki i coraz głośniej domaga się starcia o tytuł w kategorii słomkowej.

Zobacz także: Piekielna siła kopnięć Francisa Ngannou

Z kolei Joanna Jędrzejczyk powraca do rywalizacji w swoje koronnej dywizji wagowej, po tym jak pod koniec 2018 roku spróbowała zdobyć pas w wyższej kategorii. Olsztynianka to była mistrzyni amerykańskiej organizacji, która walczy dla światowego giganta MMA od 2014 roku.

Jako pierwszy o walce Jędrzejczyk z Waterson poinformował na Twitterze dziennikarz ESPN, Brett Okamoto.Z kolei Polka, również za pośrednictwem mediów społecznościowych, odniosła się do tych doniesień w dość enigmatyczny sposób.Zobacz także: [urlz=/mma/830523/michal-fijalka-zglosil-chec-do-walki-z-lukaszem-jurkowskim-w-ksw]Fijałka chce walki z Jurkowskim w KSW

[/urlz]ZOBACZ WIDEO Sulęcki - Andrade. Zobacz spotkanie face to face!


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Czy Joanna Jędrzejczyk pokonałaby Michelle Waterson?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×