Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

MMA. Rekordowe wyniki oglądalności FEN 26

Bardzo dobre wyniki oglądalności ostatniej gali FEN 26 we Wrocławiu uzyskała organizacja Fight Exclusive Night, której wydarzenie transmitowano na kanałach telewizyjnych grupy Polsat 12 października.
Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
jedna z walk gali FEN Materiały prasowe / Fight Exclusive Night / Na zdjęciu: jedna z walk gali FEN

Badanie przeprowadzone na docelowej komercyjnej grupie 16-49 lat według wskaźnika RCH i zsumowana liczba oglądających sięgnęła 1.933.626 na czterech kanałach, które pokazywały wydarzenie w różnych godzinach transmisji.

Dało to sumarycznie 6,66 proc. udziału w rynku w godzinach od 19:00 do godziny 01:37 dnia następnego, gdy zamknięto transmisję na antenie otwartego Polsatu.

Badanie objęło stację Polsat Sport Fight, Polsat Sport, Super Polsat i otwarty Polsat, gdzie pokazywano całość lub wybrane części imprezy z walkami MMA i kickboxingu z wrocławskiej hali Orbita.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): najciekawsze akcje gali FEN 26

Zobacz także: Michał Pasternak i Kevin Szaflarski mistrzami

Rewelacyjnie wyglądają liczby całkowite we wskaźniku RCH All4+ (wszyscy widzowie), gdzie w stacji Super Polsat pomiędzy godzinami 20:00 a 23:30 imprezę obejrzało 1.761.437 widzów - według dokładnych danych. Na największym otwartym kanale Polsatu, tylko w trakcie nieco ponad 50 minut zasiadło 2.264.562 widzów, którym zaserwowano najlepsze pojedynki. Cały udział procentowy w rynku (SHR 4+) wyniósł w tej grupie 6,39 proc.

Średnia minutowa oglądalność całych wydarzeń (wskaźnik AMR All4+) to 344 165 osób. Analogicznie w grupie docelowej 16-49 to 70 438 osób.

- To rekordowe wyniki Fight Exclusive Night w całej jej historii. Zadowoleni są i właściciele organizacji, i sama stacja, bo trudno nie zauważyć, że sportowe widowisko zostało bardzo dobrze odebrane przez widzów i kibiców. Pełna hala i świetne recenzje w prasie, powodują że ze spokojem możemy przygotowywać kolejny event - powiedział prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Zobacz także: Dominick Reyes znokautował Chrisa Weidmana

Czy oglądasz gale federacji FEN?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×