MMA. "Kto chciałby zobaczyć Kumę w akcji?". Agnieszka Niedźwiedź myśli o powrocie do klatki

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Ladies Fight NIght / Na zdjęciu: Agnieszka Niedźwiedź w ringu
Materiały prasowe / Ladies Fight NIght / Na zdjęciu: Agnieszka Niedźwiedź w ringu
zdjęcie autora artykułu

Agnieszka "Kuma" Niedźwiedź swój ostatni pojedynek w MMA stoczyła w 2017 r. Potem utalentowana zawodniczka leczyła kontuzję oraz urodziła córeczkę. Teraz zapowiada powrót do rywalizacji.

W tym artykule dowiesz się o:

"Kto chciałby zobaczyć 'Kumę' ponownie w akcji? Jak myślicie, dla jakiej organizacji i z jaką przeciwniczką powinnam zawalczyć?" - napisała w czwartek na Instagramie Agnieszka Niedźwiedź.

24-letnia wojowniczka MMA w opisie zdjęcia dodała hasztagi: #invicta, #ufc, #ksw, #fen, i #rizinff, co może świadczyć o tym, że bardzo poważnie myśli o kontynuowaniu kariery zawodniczej.

Niedźwiedź miała dwuletnią przerwę w walkach. Sportsmenka urodzona w Katowicach po raz ostatni rywalizowała w klatce w grudniu 2017 r. Na gali Invicta FC 26 w Kansas City Polka doznała pierwszej porażki w karierze. W walce o pas mistrzowski kategorii muszej przegrała na punkty z Jennifer Maią z Brazylii (więcej TUTAJ).

Wcześniej "Kuma" wygrała dziesięć pojedynków z rzędu. Wystąpiła m.in. na galach MMA Attack 3, Cage Warriors 62 i Invicta FC 23, podczas której pokonała Vanessę Porto. Od konfrontacji z Maią, Niedźwiedź długo zmagała się z kontuzją. W tym czasie urodziła też drugą córeczkę - Amelkę.

"Rewanż z Jennifer Maią w UFC" - odpowiedział na pytanie "Kumy" jeden z fanów.

ZOBACZ: Młoda Polka zagrozi Joannie Jędrzejczyk? "To naturalne, że chcemy taką walkę" >>

ZOBACZ WIDEO: Polska akademia na Zielonej Wyspie. Mariusz Kukiełka otworzył szkółkę w Irlandii

Źródło artykułu: