MMA. UFC 248. Polscy fani krzyczeli "koronawirus"! Menedżer Weili Zhang tłumaczy swoją zawodniczkę

Weili Zhang, która podczas treningu medialnego przed walką z Joanną Jędrzejczyk pokazała środkowy palec w kierunku polskich kibiców, miała zostać sprowokowana.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Weili Zhang Getty Images / Jeff Bottari/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Weili Zhang
- Za to, co zrobiłaś wczoraj moim fanom. Nie robi się takich rzeczy. Nie zadziera się z polską nacją. Zdeklasuję cię w sobotę. Obiecuję - zapowiedziała Joanna Jędrzejczyk po tym, jak Chinka Weili Zhang pokazała środkowy palec kibicom z biało-czerwoną flagą.

Do incydentu doszło podczas treningu medialnego przed chińsko-polskim pojedynkiem na gali UFC 248 w Las Vegas (w sobotę 7 marca). Stawką będzie mistrzowski pas UFC w kategorii słomkowej.

Brian Butler, menedżer Zhang, twierdzi jednak, że zachowanie jego zawodniczki było reakcją na skandaliczne okrzyki ze strony sympatyków Jędrzejczyk.

- To co mówi Joanna Jędrzejczyk o Zhang, to są wymysły. Kiedy Weili pojawiła się na scenie, to polscy kibice zaczęli krzyczeć o... koronawirusie - zdradził Butler na nagraniu opublikowanym na InstaStories.

Gala UFC 248 w T-Mobile Arenie będzie transmitowana w Polsce w Polsacie Sport Extra. Początek studia o godz. 4:00 rano w niedzielę.

Zobacz:
MMA. Joanna Jędrzejczyk może wrócić na tron UFC. Gdzie oglądać walkę z Weili Zhang?

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #43. Bartosz Fabiński wraca do klatki UFC. "Wreszcie! Kontuzja była bardzo poważna"


Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×