MMA. "Tylko Jeden". Adrian Bartosiński - Piotr Walawski. Niesamowity nokaut w dogrywce! "Bartos" w finale programu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Tylko Jeden / Na zdjęciu: Adrian Bartosiński
Materiały prasowe / Tylko Jeden / Na zdjęciu: Adrian Bartosiński
zdjęcie autora artykułu

Adrian Bartosiński znokautował Piotra Walawskiego w dogrywce pierwszego z półfinałów "Tylko Jeden" i tym samym awansował do finału. Główną nagrodą w programie jest kontrakt z organizacją KSW o wartości 200 tysięcy złotych.

Po fantastycznych dwóch rundach w półfinale "Tylko Jeden", Adrian Bartosiński (8-0) znokautował Piotra Walawskiego (8-5-1) w dogrywce. "Bartos" tym samym wywalczył awans do wielkiego finału programu, którego stawką będzie kontrakt z organizacją KSW o wartości 200 tysięcy złotych. Przeciwnikiem Bartosińskiego będzie zwycięzca drugiego półfinału, w którym Marcin Krakowiak skrzyżuje rękawice z Tomaszem Romanowskim.

Zawodnicy zaczęli pojedynek spokojnie. Piotr Walawski starał się kontrolować dystans kopnięciami, jednak po chwili Adrian Bartosiński zaczął atakować seriami ciosów. W pierwszej rundzie "Bartos" zdobył trzy sprowadzenia, które zadecydowały o wygranej rundzie. Bartosiński był bliski założenia jeszcze gilotyny, jednak "Leda" udanie z tej próby uciekł.

Podobnie, jak w pierwszej odsłonie, w drugiej Bartosiński również starał się rozpracować rywala seriami uderzeń. Walawski tym razem dobrze odpowiadał na ofensywę przeciwnika i radził sobie z akcjami "Bartosa". Aktywniejszy w tej rundzie był "Leda", który dobrą postawą wygrał drugą rundę.

ZOBACZ WIDEO: Zawodnik K-1 był zakażony koronawirusem. Teraz ostro atakuje służbę zdrowia! "Kompletnie nikt się mną nie interesował!"

Po dwóch odsłonach sędziowie zadecydowali o dogrywce.

Obaj zawodnicy byli niezwykle zmęczeni. Bartosiński szybko przeszedł do ofensywy, atakując ciosami podbródkowymi. Jeden z nich doszedł do celu i Walawski zaczął chwiać się na nogach. "Bartos" ponowił akcję i posłał przeciwnika na deski. Tam szybko doskoczył do niego i zaatakował serią ciosów, kończąc walkę.

Pojedynki, które odbyły się w programie: Odcinek 1 - Marcin Krakowiak pokonał Pawła Kiełka przez poddanie (duszenie gilotynowe) w rundzie pierwszej Odcinek 2 - Tomasz Romanowski pokonał Mariusza Radziszewskiego decyzją sędziów Odcinek 3 - Adrian Bartosiński pokonał Kamila Dołgowskiego przez przerwanie lekarza po pierwszej rundzie Odcinek 4 - Piotr Walawski pokonał Pawła Kiełka decyzją sędziów Odcinek 5 - Michał Sobiech pokonał Karola Weslinga decyzją sędziów Odcinek 6 - Adrian Bartosiński pokonał Piotra Walawskiego przez nokaut w dogrywce

Zobacz również: "Tylko Jeden". Jan Błachowicz w piątkowym odcinku programu "Tylko Jeden". Maciej Kawulski o najbliższym odcinku: Całemu światu objawią się nowe, przyszłe gwiazdy KSW

Źródło artykułu: