MMA. UFC. Mistrzowska szansa przed Janem Błachowiczem. Dana White ma plan

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski  / Na zdjęciu: Jan Błachowicz
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Jan Błachowicz
zdjęcie autora artykułu

Wygrana Glovera Teixeiry z Anthonym Smithem była na rękę Janowi Błachowiczowi, który w wyścigu do walki o pas UFC pozbył się jednego konkurenta. Dana White po gali w Jacksonville zabrał głos na temat losów na szczycie w kategorii półciężkiej.

Prezes UFC powiedział, że chętnie zobaczyłby Teixeirę w kolejnej walce z Dominikiem Reyesem, a to oznacza, że to Polak zmierzyłby się z Jonem Jonesem w starciu o tytuł.

Reyes to obecnie najpoważniejszy konkurent "Cieszyńskiego Księcia" w kwestii pojedynku o tytuł w wadze półciężkiej. Na konferencji prasowej Dana White nie powiedział jednak wprost, że Jan Błachowicz  oficjalnie zmierzy się z Jonesem.

- Rozmawiamy z Janem (przyp. red. - Jan Błachowicz) żeby walczył jako następny z Jonesem. Jest oczywiście Dominick. Może zrobimy walkę Teixeira vs Dominick, żeby zobaczyć, kto będzie walczył z Jonesem - powiedział sternik amerykańskiej organizacji. 

White w kolejnym tygodniu ma spotkać się ze swoimi doradcami i ustalić szczegóły kolejnych gal.

Zobacz również: Mike Tyson prawie pobił Michaela Jordana w 1988 roku? Tak twierdzi były manager boksera Ojciec Chabiba Nurmagomiedowa w śpiączce. "Jest w stanie krytycznym"

ZOBACZ WIDEO: Bundesliga. Nieodpowiedzialne zachowanie piłkarza Herthy Berlin. "Każdy łapał się za głowę"

Źródło artykułu:
Czy Jan Błachowicz zawalczy o pas UFC w 2020 roku?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)