KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

MMA. RWC 5. Wyniki gali. Niesamowity Andryszak, Michaliszyn lepszy od Danelskiego

Tylko dwie z ośmiu walk gali Rocky Warriors Cartel 5 w Mrągowie dotrwały do decyzji sędziów punktowych. W głównym pojedynku Michał Andryszak w 9 sekund znokautował Iona Grigore.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Michał Andryszak Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Michał Andryszak
Galę w mrągowskim amfiteatrze otworzył pojedynek amatorów. W nim Igor Włodarczyk pokonał Ramazana Szoszchanowa jednogłośną decyzją sędziów.

W karcie głównej swój potencjał udowodnił Krzysztof Wiśniewski. Zawodnik mieszkający i trenujący w Anglii już w 1. rundzie znokautował uderzeniami w parterze Tomasza Pondera.

Dla Adama Niedźwiedzia formalnością było zwycięstwo nad mniej doświadczonym Alanasem Dedulą. Polak szybko poddał Litwina trójkątem rękoma i już może myśleć o kolejnym pojedynku dla Rocky Warriors Cartel.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): zobacz bonusy po gali KSW 53
W kategorii średniej efektownym nokautem popisał się Piotr Kuberski. Zawodnik Ankosu MMA Poznań szybko posłał na deski Austriaka Markusa Cuka.

Sporo emocji kibicom w Mrągowie dostarczył pojedynek Igora Michaliszyna z Piotrem Danelski. Po 15 minutach wszechstronnej walki lepszy okazał się fighter z Dąbrowy Górniczej, a sędziowie byli jednomyślni co do werdyktu.

W starciu wieczoru Michał Andryszak zgłosił swoją kandydaturę do nokautu 2020 roku w Polsce. "Longer" w 9 sekund pozbawił przytomności Iona Grigora, wyprowadzając idealne kopnięcie z lewej nogi.

Oto pełne wyniki gali RWC 5: "Bez przebaczenia" w Mrągowie (za mmarocks.pl):

Walka wieczoru:
Michał Andryszak (MMA 21-8-0) pokonał Iona Grigorego (MMA 7-2-0) przez nokaut (wysokie kopnięcie) w rundzie pierwszej (0:09)

Karta główna:
Igor Michaliszyn (MMA 7-2-0) pokonał Piotra Danelskiego (MMA 5-3-0) jednogłośną decyzją sędziów
Cezary Oleksiejczuk (MMA 5-2-0) pokonał Antona Franjica (MMA 2-4-0) przez poddanie (duszenie brabo) w rundzie pierwszej (1:26)
Piotr Kuberski (MMA 7-1-0) pokonał Markusa Cuka (MMA 7-7-0) przez nokaut (lewy prosty) w rundzie pierwszej (2:10)
Adam Niedźwiedź (MMA 7-3-0) pokonał Alanasa Dedula (MMA 0-1-0) przez poddanie (trójkąt rękoma) w rundzie pierwszej (0:28)
Krzysztof Wiśniewski (MMA 2-0-0) pokonał Tomasza Pondera (MMA 0-1-0) przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej (3:38)
Mateusz Żukowski (MMA 2-0-0) pokonał Bartłomieja Salwę (MMA 0-2-0) przez poddanie (duszenie trójkątne) w rundzie pierwszej (3:41)
Igor Włodarczyk pokonał Ramazana Szoszchanowa jednogłośną decyzją sędziów

Zobacz także:
-> MMA. UFC on ESPN 14. Szybki debiut Toma Aspinalla. Rozbił rywala w 45 sekund (wideo)
-> Boks. Knockout Boxing Night 11. Wyniki gali. Ważne wygrane Pawła Stępnia i Adama Balskiego

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×