MMA. UFC on ESPN 14. Szybki debiut Toma Aspinalla. Rozbił rywala w 45 sekund (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: AFP /  /
AFP / /
zdjęcie autora artykułu

Tom Aspinall (8-2) ze swojej najlepszej strony pokazał się w debiucie w UFC. Podczas gali z cyklu Fight Island na wyspie Yas w Abu Zabi Anglik pokonał Jake'a Colliera (11-5).

W tym artykule dowiesz się o:

27-latek powinien być nieźle znany polskim fanom. Wojownik, który ostatnie walki toczył podczas gal Cage Warriors, mierzył się z krajowymi zawodnikami. Podczas gal w Wielkiej Brytanii pokonywał Michała Piszczka i Kamila Bazelaka. Po nielegalnych uderzeniach przegrał natomiast z Łukaszem Parobcem.

Niezła seria Toma Aspinalla zrobiła wrażenie na szefach Ultimate Fighting Championship. Zawodnik z Liverpoolu nie zmarnował swojej szansy. W debiucie bardzo szybko rozprawił się z Jakiem Collierem.

"Prototype" w UFC już występował, przeplatał zwycięstwa z porażkami. Prezentował się jednak całkiem przyzwoicie. Trzyletnia przerwa wpłynęła jednak na niego negatywnie. W oktagonie wyglądał zupełnie inaczej niż jakiś czas temu.

Walka zakończyła się bardzo szybko, bo po 45 sekundach. Uderzenie Aspinalla, które powaliło Colliera na deski, robi wrażenie!

Zobacz nokaut:

Zobacz także:

-> Fame MMA 7. Kamil Hassan po raz drugi zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką -> Boks. Knockout Boxing Night 11. Wyniki gali. Ważne wygrane Pawła Stępnia i Adama Balskiego -> Face-to-face na miarę pandemii koronawirusa. Pięściarze spojrzeli sobie w oczy przez... szybę -> MMA. FEN 29. Kamil Kraska rywalem Piotra Golona -> Walki na gołe pięści. BKFC 11. Wyniki gali. Szybki nokaut, 45 sekund w walce wieczoru

Źródło artykułu:
Komentarze (0)