MMA. Marcin Łazarz przed FEN 29: Zapraszam na walkę wszystkich moich fanów i hejterów

22 sierpnia Marcin Łazarz (12-7) zmierzy się z Adamem Kowalskim (12-5-1) w starciu wieczoru gali FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Stawką pojedynku będzie mistrzowski pas w wadze półciężkiej. - Mam w głowie kilka planów na walkę - mówi "Bane".

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Marcin Łazarz WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Marcin Łazarz
- Zaprezentuję swoje najlepsze umiejętności, zapraszam na walkę wszystkich swoich fanów i hejterów - powiedział Marcin Łazarz podczas dnia medialnego przed galą FEN 29.

Łazarz już wie, jak smakuje zwycięstwo nad Kowalskim, gdyż pokonał go przez poddanie w 2. rundzie w listopadzie 2017 roku na gali Runda 7 w Białogardzie. 37-latek jest bardziej doświadczony do rywala z Olsztyna. To były mistrz organizacji BAMMA, mający za sobą walki dla M-1 Global czy KSW.

- Jestem gotowy na wszystko, koncentracja, skupienie, mam w głowie kilka planów na walkę. Nie mogę się doczekać naszej walki. Nie interesuje mnie progres Kowalskiego, interesuje mnie tylko mój styl. Pas jest mój - wyznał Łazarz.

Pretendent do pasa mistrzowskiego Fight Exclusive Night 22 sierpnia zadebiutuje w federacji kierowanej przez Pawła Jóźwiaka. - Trochę skakałem po kategoriach wagowych, proponowałem różne starcia prezesowi Jóźwiakowi. Zaproponowano mi walkę o pas i zrobię swoje - zakończył "Bane".

Gala FEN 29 Lotos Fight Night odbędzie się w Ostródzie 22 sierpnia. Początek o 19.00. Transmisja na sportowych antenach grupy Polsat.

Czytaj także:
Jesienią kolejna walka Marcina Różalskiego
Oskar Piechota zostaje w UFC!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: siła i szybkość! Kapitalny pokaz polskiej zawodniczki MMA
Kto wygra walkę wieczoru FEN 29?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×