MMA. FEN 29. Krystian Bielski - Seweryn Kirschhiebel. 48 sekund i nokaut! [WIDEO]

Kapitalny występ na gali FEN 29: Lotos Fight Night zanotował Krystian Bielski (6-2). Zawodnik z Mławy w 48 sekund znokautował Seweryna Kirschhiebela (3-3).

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Krystian Bielski WP SportoweFakty / Jakub Madej / Na zdjęciu: Krystian Bielski
Krótki pojedynek dostarczył kibicom sporo mocnych wrażeń. Ci bowiem już w trzeciej walce gali w Ostródzie zobaczyli kandydata do miana nokautu wieczoru. Faworyzowany Krystian Bielski w 48. sekundzie znokautował Seweryna Kirschhiebela i ustawił się w kolejce do walki o pas w kategorii średniej.

Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego powrócił na ścieżkę zwycięstw po porażce z Adrianem Bartosińskim na FEN 26 w październiku ubiegłego roku. Reprezentant Arrachionu Olsztyn odniósł szóstą wygraną w zawodowej karierze, ale dopiero drugą przez nokaut.

Bielski w Fight Exclusive Night wygrał dwa z trzech pojedynków. - Spokój w walce jest bardzo ważny, co dziś pokazałem - powiedział tuż po walce.

Zobacz nokaut:

W głównym starciu FEN 29 Marcin Łazarz zmierzy się w rewanżu z Adamem Kowalskim. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski w kategorii półciężkiej.

Zobacz także:
-> MMA. Oficjalnie: Jan Błachowicz vs. Dominick Reyes na UFC 253. Stawką pas mistrzowski
-> MMA. Marcin Łazarz przed FEN 29: Zapraszam na walkę wszystkich moich fanów i hejterów

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): zobacz bonusy po gali KSW 53
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×