MMA. FEN 29. Marcin Naruszczka - Marko Radaković. "Łowca Głów" ścięty z nóg, co za nokaut! [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Marcin Naruszczka
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Marcin Naruszczka
zdjęcie autora artykułu

Marcin Naruszczka (20-9-2) pokonał przez nokaut w 1. rundzie Marko Radakovicia (10-4) na gali FEN 29: Lotos Fight Night w Ostródzie. Efektowny występ Polaka to zapowiedź jego drogi po mistrzowski tytuł w kategorii do 84 kg.

O pierwszych trzech minutach walki nie można napisać nic, bo zawodnicy unikali rywalizacji na pięści i nie kwapili się do ataku. W związku tym sędzia Piotr Michalak upomniał Polaka i Serba, aby ci wzięli do pracy.

Marcin Naruszczka po uwagach ze strony arbitra ruszył. Polak ruszył z szarżą ciosów na rywala, po czym przycisnął go do siatki. Pod koniec 1. rundy 37-latek idealnie przymierzył prawym ciosem, posyłając Radakovicia na deski. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów dobił rywala ciosem młotkowym, zanim sędzia Michalak przerwał starcie.

Zobacz:

Naruszczka zanotował efektowny powrót do klatki po 15 miesiącach przerwy. Podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego zgłosił swoją kandydaturę do starcia o pas w kategorii średniej Fight Exclusive Night. Były mistrz PLMMA zwyciężył po raz 20. w zawodowej karierze.

Z kolei Marko Radaković zaliczył bolesny debiut pod sztandarem FEN. "Łowca Głów" i pogromca Roberto Soldicia po raz czwarty w karierze przegrał przez nokaut.

Zobacz także: -> MMA. Oficjalnie: Jan Błachowicz vs. Dominick Reyes na UFC 253. Stawką pas mistrzowski -> MMA. Marcin Łazarz przed FEN 29: Zapraszam na walkę wszystkich moich fanów i hejterów

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): zobacz bonusy po gali KSW 53

Źródło artykułu: