MMA. FEN 29: Lotos Fight Night. Przyznano bonusy po gali. Formela - Łebkowski najlepszą walką

Federacja FEN przyznała bonusy za galę w Ostródzie. Najlepszym starciem wybrano bój w kategorii piórkowej pomiędzy Kacprem Formelą a Kamilem Łebkowskim.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
walka Kamil Łebkowski - Kacper Formela Materiały prasowe / Na zdjęciu: walka Kamil Łebkowski - Kacper Formela
Kacper Formela w 3. rundzie pojedynku efektownie znokautował Łebkowskiego. "Polish Machida" zanotował pierwszą wygraną w szeregach Fight Exclusive Night.

Najlepszy nokaut - tu nagroda wędruje w ręce Krystiana  Bielskiego. Fighter z Mławy już w 49. sekundzie posłał na deski Seweryna Kirschhiebela. Reprezentant Arrachionu Olsztyn zaznaczył swoją obecność w kolejce do pojedynku o tytuł w wadze średniej.

Bonusem za najlepsze poddanie zostaje nagrodzony Paweł Biernat, który gilotyną w premierowej odsłonie skończył walkę z Kacprem Miklaszem.

3 października w Hali Orbita we Wrocławiu odbędzie się gala FEN 30: LOTOS Fight Night. Będzie to czwarte wydarzenie federacji Fight Exclusive Night w tym roku. Kibice sportów walki po raz drugi w stolicy Dolnego Śląska zobaczą pojedynek mistrzowski w formule K-1, podczas którego rękawice skrzyżują Wojciech Wierzbicki (15-4) i Dominik Zadora (24-8).

Zobacz także:
MMA. FEN 29. Adam Kowalski - Marcin Łazarz. Przypadkowy faul kończy walkę. Pas bez właściciela
MMA. FEN 29. Marcin Naruszczka - Marko Radaković. "Łowca Głów" ścięty z nóg, co za nokaut! [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: Adam Kowalski po FEN 29: Byłem lepszy. Niech Łazarz przestanie gadać!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×