MMA. Minutor Energia Armia Fight Night 8. Marcin Krakowiak pokonał Łukasza Stanka

Marcin Krakowiak (9-3) udanie powrócił po dwóch porażkach w programie "Tylko Jeden". "Krakus" efektownie zwyciężył podczas gali Minutor Energia Armia Fight Night 8 w Arenie Gliwice.

Maciej Szumowski
Marcin Krakowiak WP SportoweFakty / Jakub Madej / Na zdjęciu: Marcin Krakowiak
Zawodnik z Tomaszowa Mazowieckiego brał udział w programie "Tylko Jeden", w którym nagrodą dla triumfatora został kontrakt z Konfrontacją Sztuk Walki. Marcin Krakowiak dotarł aż do finału. W trakcie reality show pokonał Pawła Kiełka i dwukrotnie przegrywał z późniejszym zwycięzcą, Tomaszem Romanowskim.

Przeciwnikiem "Krakusa" w Gliwicach był Łukasz Stanek (6-5). Wojownik z Katowic wcześniej przeplatał zwycięstwa z porażkami. Bił się między innymi dla Spartan Fight, Fight Exclusive Night i PLMMA.

W pojedynku Krakowiak udowodnił swoją wartość. Wyszedł do klatki bardzo dobrze przygotowany i był pełen energii. Konfrontacja rozpoczęła się od mocnych wymian. Po jakimś czasie "Krakus" trafił Stanka mocnym kolanem na korpus. Następnie zasypał go gradem ciosów w parterze, co doprowadziło do zakończenia potyczki już w pierwszej rundzie.

W walce wieczoru gali zmierzą się Patryk Kaczmarczyk i Adrian Kępa.

-> Fame MMA 8. Oficjalnie: gala w listopadzie. Marcin Najman vs Kasjusz Życiński w boksie!