MMA. UFC 256. Wyniki gali. Świetna gala w Las Vegas. Deiveson Figueiredo i Brandon Moreno na remis

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Jeff Bottari/Zuffa LLC / Na zdjęciu:  Deiveson Figueiredo
Getty Images / Jeff Bottari/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Deiveson Figueiredo
zdjęcie autora artykułu

Gala UFC 256 w UFC APEX w Las Vegas nie zawiodła. Walka wieczoru zakończyła się większościowym remisem. Pas wagi muszej pozostał na biodrach Deivesona Figueireda.

Nie wyłoniono lepszego w rywalizacji na szczycie wagi muszej. Pojedynek Deiveson Figueiredo vs Brandon Moreno zakończył się większościowym remisem. Pas pozostał u Brazylijczyka.

Fenomenalnie zaprezentował się Charles Oliveira, który pokonał Tony'ego Fergusona. "do Bronx" zdominował gwiazdę wagi lekkiej i udowodnił, że wkrótce powinien zmierzyć się o mistrzowski tytuł.

Dobrze wyglądał pojedynek pań. Waleczna Mackenzie Dern pokonała przez decyzję Virnę Jandirobę.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour). FEN 31. Jóźwiak zadowolony z walki Borowskiego z "Trybsonem". "Zrobili show!"

Zawiedli Ronaldo Souza i Junior dos Santos. Brazylijskie legendy przegrały z utalentowanymi wojownikami - Kevinem Hollandem i Cirylem Gane'em.

W karcie wstępnej zwyciężali Chase Hooper, Tecia Torres, Gavin Tucker, Rafael Fizijew i Cub Swanson.

Wyniki gali:

Pojedynek o pas wagi muszej UFC 125 lb: Deiveson Figueiredo zremisował z Brandonem Morenem przez większościową decyzję (47-46, 47-47, 47-47).

Karta główna 155 lb: Charles Oliveira pok. Tony'ego Fergusona przez jednogłośną decyzję (30-26, 30-26, 30-26). 115 lb: Mackenzie Dern pok. Virnę Jandirobę przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28). 185 lb: Kevin Holland pok. Ronalda Souzę przez KO (uderzenia), runda 1., 1:45. 265 lb: Ciryl Gane pok. Juniora dos Santosa przez TKO (uderzenia), runda 2., 2:34.

Karta wstepna 145 lb: Cub Swanson pok. Daniela Pinedę przez KO (uderzenia), runda 2., 1:52. 155 lb: Rafael Fizijew pok. Renata Moicana przez KO (uderzenia), runda 1., 4:05. 145 lb: Gavin Tucker pok. Billy'ego Quarantilla przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27). 115 lb: Tecia Torres pok. Sam Hughes przez TKO (przerwanie przez lekarza), runda 1, 5:00. 145 lb: Chase Hooper pok. Petera Barretta przez poddanie (dźwignia), runda 3., 3:02.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour). FEN 31. Jóźwiak zadowolony z walki Borowskiego z "Trybsonem". "Zrobili show!"

Gala UFC 256 odbyło się w UFC APEX w Las Vegas. Była to ostatnia tegoroczna numerowana gala Ultimate Fighting Championship. Do kolejnej gali organizacji, już z cyklu "Fight Night", dojdzie w nocy z 19 na 20 grudnia. W oktagonie wystąpi wtedy Marcin Tybura, którego rywalem będzie Greg Hardy.

Zobacz także: -> Boks. Gala w Londynie. Anthony Joshua - Kubrat Pulew. Mistrz pozostał na tronie. Bułgar nie miał szans -> Boks. Gala w Londynie. Lawrence Okolie - Nikodem Jeżewski. Fatalna walka Polaka! Błyskawiczny nokaut -> Boks. Gala w Londynie. Mariusz Wach - Hughie Fury. Zmarnowana szansa "Wikinga"

Źródło artykułu: