MMA. KSW 57. Bukmacherzy: Kacper Koziorzębski pokona Marcina Krakowiaka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Kacper Koziorzębski zmierzy się z Marcinem Krakowiakiem na KSW 57
Materiały prasowe / Kacper Koziorzębski zmierzy się z Marcinem Krakowiakiem na KSW 57
zdjęcie autora artykułu

Bukmacherzy sądzą, że Kacper Koziorzębski pokona Marcina Krakowiaka w drugiej walce gali KSW 57, która w sobotni wieczór odbędzie się w Łodzi.

W tym artykule dowiesz się o:

Wrocławianin zadebiutował w największej organizacji MMA w Europie podczas gali KSW 54. Kacper Koziorzębski pokonał Adama Niedźwiedzia przy pomocy niskich kopnięć i został pierwszym fighterem w historii organizacji, który tego dokonał.

Reprezentant klubu Rio Grappling jest niewątpliwie jednym z najciekawszych odkryć 2020 roku w Polsce i nie przegrał od 2017 roku. Od tamtej pory wygrał pięć starć, z czego dwa przed czasem.

Marcin Krakowiak może być znany kibicom KSW z reality show "Tylko Jeden", gdzie doszedł do finału. Po pokonaniu Pawła Kiełka, "Krakus" spotkał się dwukrotnie z Tomaszem Romanowskim, a ich trzyrundowa wojna z półfinału została okrzyknięta najlepszym pojedynkiem całego programu.

ZOBACZ WIDEO: GROMDA 3. "Don Diego" górą! "Moje zacięte serce zdecydowało"

Reprezentant Octopus Łódź i Wolbórz do tej pory wygrał dziewięć walk i wszystkie zwycięskie boje zakończył przed czasem.

Faworytem bukmacherów jest Koziorzębski. Kurs na jego triumf wyniósł 1.5. Oznacza to, że przy stawce 100 złotych za zwycięstwo tego zawodnika zarobi się ok. 30 zł. Przelicznik na Krakowiaka to 2.7. W razie jego wygranej przy takiej samej kwocie nagroda wyniesie 135 złotych.

Sobotnia gala KSW 57 odbędzie się w łódzkiej Wytwórni. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20:00 i transmitowane będzie w systemie PPV. Dostęp do gali kosztuje 40 złotych. Impreza została objęta patronatem medialnym przez WP SportoweFakty. W jej trakcie odbędzie się osiem starć, z czego w aż trzech stawką będą pasy mistrzowskie Konfrontacji Sztuk Walki.

Zobacz także: -> MMA. UFC. Jan Błachowicz pokazał moc na treningu. "Nie mogę się doczekać" -> MMA. UFC Vegas 17. Wyniki ważenia. Hardy cięższy od Tybury -> MMA. KSW 57. Ceremonia ważenia. Było spokojnie. Sowiński i Mańkowski zapowiadają wojnę

Źródło artykułu: