MMA. KSW 57. Bukmacherzy: Antun Racić obroni pas wagi koguciej

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Antun Racić zmierzy się z Brunem Santosem na KSW 57
Materiały prasowe / Antun Racić zmierzy się z Brunem Santosem na KSW 57
zdjęcie autora artykułu

Antun Racić zmierzy się z Brunem Santosem o pas wagi koguciej KSW. Chorwat jest faworytem w swojej pierwszej obronie tytułu.

W tym artykule dowiesz się o:

Pierwotnie rywalem Chorwata miał być Polak, Sebastian Przybysz. Ostatecznie naprzeciw mistrza stanie zaledwie 22-letni Brazylijczyk Bruno Santos, który po raz pierwszy wejdzie do klatki KSW. Dokona tego po serii czterech triumfów.

Wcześniej Antun Racić dwukrotnie wypunktował Pawła Polityłę, a także zwyciężał przez decyzję z Sebastianem Przybyszem i Kamilem Selwą. Pas zdobył w ubiegłym roku. Rozprawił się wtedy z Damianem Stasiakiem. Teraz dojdzie do pierwszej obrony tego trofeum.

Faworytem bukmacherów jest Chorwat. Kurs na jego triumf wyniósł ok. 1.2. Oznacza to, że przy stawce 100 złotych za zwycięstwo tego zawodnika zarobi się mniej niż 10 złotych. Przelicznik na Brazylijczyka to aż 4. W razie jego wygranej przy takiej samej kwocie nagroda wyniesie ponad 250 złotych.

Sobotnia gala KSW 57 odbędzie się w łódzkiej Wytwórni. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20:00 i transmitowane będzie w systemie PPV. Dostęp do gali kosztuje 40 złotych. Impreza została objęta patronatem medialnym przez WP SportoweFakty. W jej trakcie odbędzie się osiem starć, z czego w aż trzech stawką będą pasy mistrzowskie Konfrontacji Sztuk Walki.

Zobacz także: -> MMA. UFC. Jan Błachowicz pokazał moc na treningu. "Nie mogę się doczekać" -> MMA. UFC Vegas 17. Wyniki ważenia. Hardy cięższy od Tybury -> MMA. KSW 57. Ceremonia ważenia. Było spokojnie. Sowiński i Mańkowski zapowiadają wojnę

ZOBACZ WIDEO: GROMDA 3. "Don Diego" górą! "Moje zacięte serce zdecydowało"

Źródło artykułu: