KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Ciekawe starcie polsko-fińskie na EFM Show. Gala 9 kwietnia

EFM Show gromadzi nie tylko najlepszych fighterów z Polski, ale również z Europy. Międzynarodowe towarzystwo zapewni między innymi Tuomas Gronvall, który zmierzy się z Marcinem Maleszewskim.
Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Marcin Maleszewski zmierzy się z Thomasem Gronvallem na EFM Show Materiały prasowe / Marcin Maleszewski zmierzy się z Thomasem Gronvallem na EFM Show

Marcin Maleszewski trenował muay thai i kickboxing. W MMA na swoim koncie ma dwa zwycięstwa przez poddanie, jedno przez balachę, ostatnie przez anakondę.

Niestraszne są mu duże wyzwania i trudne warunki pracy. Prywatnie jest górnikiem. Rano pracuje w kopalni KWK Chwałowice, a po południu udaje się na trening. Ma spore wsparcie. Koledzy z kopalni interesują się jego sportową karierą.

Lubi wszystko załatwiać jak najszybciej, dlatego dotychczasowe walki kończył dość szybko. Zapewnia jednak, że gdy przyjdzie mu walczyć dłużej, kondycji nie zabraknie.
Z European Fight Masters związał się tylko na jedną walkę. Czy z EFM Show szykuje się dłuższa współpraca? Zadecyduje po walce 9 kwietnia.

ZOBACZ WIDEO: KSW 59. Będzie trylogia Przybysz - Racić! Jasna zapowiedź właściciela KSW

Tuomas Gronvall w MMA może pochwalić się sześcioma zwycięstwami. To jego pierwsza zawodowa walka poza Finlandią. Ostatnią przegrał przez decyzję w październiku 2020. Doświadczenia ma jednak sporo. Jego profesjonalny debiut miał miejsce w 2012 roku.

FIGHT CARD EFM SHOW

SUPER FIGHT:
AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

MAIN EVENT:
MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

CAGE MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI
GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN

CAGE K1:
DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Uczestnikiem gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV.

Czytaj także:
KSW 59. Zrobił to! "Killer" zatrzymany po prawdziwej wojnie. Polak nowym mistrzem
KSW 59. Damian Janikowski - Jason Radcliffe. To była demolka w wykonaniu Polaka

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa
Komentarze (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×