MMA. Co za wynik! Komplet widzów zobaczy trylogię McGregor - Poirier

UFC wraca do organizacji gal z udziałem kibiców. Dana White na Twitterze pochwalił się, że wystarczyło kilka sekund, by wysprzedać bilety na galę, której walką wieczoru będzie trzecie starcie Conora McGregora z Dustinem Poirierem.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
walka Dustin Poirier - Conor McGregor Getty Images / Chris Unger/Zuffa LLC / Na zdjęciu: walka Dustin Poirier - Conor McGregor
UFC chwali się, że niemal 21 tysięcy wejściówek rozeszło się w błyskawicznym tempie. Nic dziwnego. Kibice są spragnieni powrotu do hal, a T-Mobile Arena w Las Vegas to kolebka amerykańskiej organizacji.

Wpływ na ekspresową sprzedaż biletów miało oficjalne ogłoszenie trylogii pomiędzy Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem. "Do zobaczenia w Las Vegas" - napisał na Twitterze Dana White.

UFC 264 odbędzie się 10 lipca. Nie będzie to jednak pierwsza gala Ultimate Fighting Championship z kompletem kibiców od wybuchu pandemii koronawirusa. Już 24 kwietnia hala w Jacksonville zostanie wypełniona po brzegi na UFC 261, gdzie anonsowano aż trzy mistrzowskie pojedynki.

Stan rywalizacji między McGregorem a Poirirem jest remisowy. W pierwszej walce, we wrześniu 2014 roku, to Irlandczyk znokautował Amerykanina. Po ponad sześciu latach zawodnik z Luizjany wziął odwet na "Notoriousie", demolując go ciosami w drugiej rundzie.

Zobacz także:
Wielkie MMA w TVP Sport. Stacja nabyła prawa do gal dużej organizacji
Mistrz szykuje się do walki. Duże wzmocnienie w EFM SHOW

ZOBACZ WIDEO: Michał Materla mówi o kulisach rozstania z KSW. Opowiada o ambitnych planach EFM SHOW
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×