MMA. KSW 60. Kolejny nokaut! Serbski "Joker" Aleksandar Ilić rozbił Patryka Dudka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Sebastian Rudnicki/KSW / Na zdjęciu: Aleksandar Ilić
Materiały prasowe / Sebastian Rudnicki/KSW / Na zdjęciu: Aleksandar Ilić
zdjęcie autora artykułu

Adrian Dudek (5-2) od porażki rozpoczął swoją przygodę z KSW. Podczas jubileuszowej, 60. gali, która odbyła się w Łodzi, przegrał on przez nokaut z Aleksandarem Iliciem (13-4).

W tym artykule dowiesz się o:

Pojedynek odbył się w limicie wagi średniej.

O Adrianie Dudku zrobiło się głośno w polskim świecie MMA, kiedy w grudniu 2020 roku na gali MMAsters League 2 popisał się jednym z najszybszych nokautów w historii rodzimej sceny sportów walki.

Reprezentant DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała znokautował serią ciosów już w 7. sekundzie pojedynku Daniela Brunclika. W całej karierze Polak wygrał pięć z sześciu starć i wszystkie kończył przed czasem. Czterech rywali padało na deski już w pierwszej odsłonie walki.

ZOBACZ WIDEO: Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC po fatalnej kontuzji. "To nie będzie pożegnalna walka"

Pierwotnie z Aleksandarem Iliciem miał się zmierzyć inny Polak, Tomasz Jakubiec. Doznał on jednak kontuzji, dlatego nie pojawił się w klatce.

"Joker" już po raz czwarty wyszedł do klatki KSW. Wcześniej podejmował wyłącznie najtrudniejsze wyzwania w swojej dywizji. Serb wpisał się na zawsze w pamięć polskich kibiców, kiedy to na KSW 47 znokautował faworyzowanego Damiana Janikowskiego jednym z najbardziej widowiskowych kopnięć w historii KSW.

W kolejnych bojach "Joker" spotkał się z wówczas niepokonanym Cezarym Kęsikiem oraz Michałem Materlą i musiał uznać wyższość rywali, choć w pierwszej rundzie starcia ze szczecinianinem posłał go na deski i był bliski wygranej.

Podczas KSW 60 Ilić popisał się kolejnym nokautem. Szybko przejął kontrolę w walce z Adrianem Dudkiem. Zaczął rozbijać rywala. Trafił go wysokim kopnięciem, a potem dobił sierpowym. Było po wszystkim!

- Tomasz Jakubiec, ci*o. Może Tomasz Drwal chce się zmierzyć? Mogę dać też rewanż Damianowi Janikowskiemu - wskazał po walce potencjalnych rywali Ilić. "Joker" ma sporo do zrobienia w okrągłej klatce KSW.

W walce wieczoru gali KSW 60 zmierzą się Philip de Fries i Tomasz Narkun. Stawką pojedynku będzie pas mistrza wagi ciężkiej. Wcześniej do klatki wyjdą Marian Ziółkowski czy Izu Ugonoh. Szczegółowa relacja z wydarzenia na WP SportoweFakty.

Zobacz także: -> Sensacja w walce wieczoru PFL 1! Były mistrz UFC zatrzymany -> Piekielny nokaut. Zawodnik otrzymał cios, kiedy wstawał z desek -> Hit ogłoszony! Mariusz Pudzianowski poznał rywala na KSW 61

Źródło artykułu:
Czy Ilić zostanie mistrzem wagi średniej KSW?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)