FEN MMA. "Borowski zachowuje się jak świnia". Spięcie na konferencji prasowej

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / twitter.com/fenmma / FEN 34 konferencja prasowa
Twitter / twitter.com/fenmma / FEN 34 konferencja prasowa
zdjęcie autora artykułu

28 maja na FEN 34 w walce wieczoru zmierzą się Paweł "Trybson" Trybała i Łukasz "Boroś" Borowski. Podczas niedzielnej konferencji na stole znalazła się... głowa świni.

W piątek (28 maja) w Warszawie odbędzie się gala Fight Exclusive Night 34. W pojedynku wieczoru wystąpią Paweł Trybała (7-3) i Łukasz Borowski (4-9). Na konferencji prasowej obaj rywale nie szczędzili sobie mocnych słów.

- Od początku powtarzałem, że "Boroś" to twardy zawodnik, który potrafi przyjąć, ale ja się jego nie boję. Pokażę drugi raz, że jestem lepszy. Czas go ostatecznie wyjaśnić - zapowiedział "Trybson". - Nie masz żadnego uderzenia, nie znokautowałbyś nawet ósmoklasisty - odpowiedział mu Borowski.

Show na konferencji skradł Mirosław Okniński, który pomaga Trybale w przygotowaniach do walki rewanżowej z "Borosiem". Pierwszą walkę sędzia przerwał w 2. rundzie po tym, jak przeciwnik "Trybsona" doznał kontuzji ucha.

ZOBACZ WIDEO: Mariusz Grabowski podsumował galę Tymex Boxing Night 17. "Żałuję, że Damianowi nie wyszło"

- Borowski zachowuje się jak świnia, dlatego przyniosłem mu głowę świni. Na wypadek, gdy odpadnie mu drugie ucho będzie mógł sobie doszyć implant. Szczęka Borowskiego pęknie jak szklanka - powiedział słynny trener MMA.

Emocje sięgnęły zenitu podczas tradycyjnego "face to face". Bohaterowie FEN 34 spięli się głowami i było naprawdę gorąco. Transmisja z FEN 34: Totalbet Fight Night będzie dostępna w systemie PPV w cenie 29 zł.

Zobacz: Rewanż "Trybsona" z Borowskim na FEN 34. Znamy pierwsze szczegóły gali Żona Trybsona wytłumaczyła się ze skandalu po walce. "Jestem tym złym gliną"

Źródło artykułu:
Komentarze (0)