Piękna i niepokonana Brazylijka podpisała umowę z FEN. Trudna rywalka w debiucie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Jamila Sandora zadebiutuje w Fight Exclusive Night 28 maja
Materiały prasowe / / Jamila Sandora zadebiutuje w Fight Exclusive Night 28 maja
zdjęcie autora artykułu

Organizacja Fight Exclusive Night zakontraktowała Jamilę Sandorę (5-0, 2 KO, 1 N/C). Przykuwająca wzrok Brazylijka 28 maja zmierzy się z Jekatieriną Szakalową (5-1, 1 KO, 2 SUB) na gali FEN 34.

Jamila Sandora pochodzi z Rio de Janeiro i od 2016 rokuwalczy zawodowo. W swoim ostatnim pojedynku pokonała jednogłośną decyzją sędziów Claudię Leitę, wcześniej również bez żadnego problemu rozprawiła się z Aną Peraltą.

W pierwszym starcie w MMA "Top Models" wygrała już w premierowej odsłonie, gdyż lekarz wycofał z walki niezdolną do jej kontynuowania Lillianę Pereirę.

Jekatierina Szakalowa miała okazję pokazać pełnię swoich umiejętności wygrywając jednogłośnie na punkty z Izabelą Badurek podczas gali FEN 33. Wcześniej na polskiej ziemi bez problemu pokonała utytułowaną kickbokserkę, Różę Gumienną.

ZOBACZ WIDEO: Michał Materla mówi o kulisach rozstania z KSW. Opowiada o ambitnych planach EFM SHOW

Ukrainka w 2020 roku stoczyła dwa pojedynki i oba wygrała. 23-latka z Charkowa w przeszłości zdobyła tytuł mistrzyni świata w grapplingu.

W walce wieczoru FEN 34 wystąpi były zawodnik UFC, Taylor Lapilus. Wcześniej kibice zobaczą głośny rewanż Pawła Trybały z Łukaszem Borowskim. Transmisja z wydarzenia w systemie PPV.

Zobacz także:

Wielkie MMA w TVP Sport. Stacja nabyła prawa do gal dużej organizacji Mistrz szykuje się do walki. Duże wzmocnienie w EFM SHOW

Źródło artykułu:
Komentarze (0)