MMA. Daniel Skibiński poznał rywala na czerwcową galę UAE Warriors

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Daniel Skibiński
Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Daniel Skibiński
zdjęcie autora artykułu

Już 19 czerwca w Abu Zabi Daniel Skibiński stoczy debiutancki pojedynek w organizacji UAE Warriors. Polak poznał już rywala, z którym zmierzy się w pojedynku dającym przepustkę do starcia o pas kategorii półśredniej.

W tym artykule dowiesz się o:

Jak informowaliśmy w piątek, zawodnik poznańskiego Ankosu podpisał z prężnie rozwijającą się organizacją UAE Warriors kontrakt na jedną walkę, ale ta będzie miała status eliminatora do mistrzowskiego pasa.

- Cieszę się, że zagraniczna organizacja doceniła moją osobę. Sam fakt, że w debiucie zawalczę o status pretendenta do pasa, wiele dla mnie znaczy. Jeszcze bardziej cieszę się z doboru przeciwnika. W tym momencie nie mogę zdradzić jego nazwiska, ale mogę powiedzieć, że ma dobry rekord i serię zwycięstw za sobą - mówił nam Daniel Skibiński.

Z naszych informacji wynika, że rywalem Polaka będzie Acoidan Duque. Hiszpan może się pochwalić imponującym rekordem 16 zwycięstw i tylko 2 porażek. Aktualnie ma za sobą serię 6 zwycięstw. W ostatnim starciu na gali Bellator pokonał Carlo Pedersolę.

Skibiński zanotował w zawodowym MMA 17 zwycięstw i tylko 5 porażek. Zawodnik trenujący pod okiem Andrzeja Kościelskiego notuje serię 11 zwycięstw z rzędu. Jest byłym mistrzem organizacji Babilon MMA. W ostatnim starciu pokonał na kwietniowej gali EFM Show 1 Johna Michaela Sheila.

Zobacz także: Iskry podczas spotkania Trybson z Borowskim Zobacz wszystkie spotkania twarzą w twarz na konferencji FEN

ZOBACZ WIDEO: Damian Wrzesiński wściekły po przegranej! Pojawiły się łzy

Źródło artykułu:
Komentarze (0)