FEN 35. Trudne zadanie przed Patrykiem Duńskim. "Bomba" powraca

Patryk Duński (6-5-1, 2 KO, 2 SUB) zmierzy się z Kamilem Łebkowskim (18-10, 9 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 35: LOTOS Fight Night. Wydarzenie odbędzie się 26 czerwca w Amfiteatrze w Ostródzie.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Kamil Łebkowski zmierzy się z Patrykiem Duńskim na FEN 35 Materiały prasowe / Kamil Łebkowski zmierzy się z Patrykiem Duńskim na FEN 35
Patryk Duński na zawodowstwie przebywa od 2014 roku, reprezentuje klub Arrachion MMA Iława i ma 28 lat. W ostatnim pojedynku pokonał przez poddanie Macieja Kalicińskiego, wcześniej w premierowej odsłonie znokautował Davita Karapetiana.

Duński w 2018 roku zremisował z Hubertem Sulewskim, a wcześniej mierzył się ze znanymi z klatki FEN zawodnikami - Danielem Rutkowskim, Kacprem Formelą czy Damianem Frankiewiczem.

Kamil Łebkowski w październiku 2018 roku po bardzo dobrym pojedynku wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Łukaszem Demczurem. Wcześniej toczył znakomite boje z Gabrielem Silvą i Daguirem Imavovem, na rozkładzie ma byłego zawodnika UFC, Piotra Hallmanna.

"Bomba" jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w historii Fight Exclusive Night. Bohater wielu walk wieczoru 26 czerwca po raz drugi wystąpi przed ostródzką publicznością.

Gala FEN 35: LOTOS Fight Night będzie transmitowana na sportowych antenach Polsatu.

Czytaj także:
UFC Vegas 28. Zrobił to kolejny raz! Marcin Tybura przetrwał kryzys i znokautował rywala
KSW 61. Charakter nie wystarczył. "Pudzian" rozbił "Jurasa"!

ZOBACZ WIDEO: Wielkie emocje podczas KSW 61! Przyznano dodatkowe nagrody
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×