Polak przegrał walkę o angaż w UFC. "To kolejna lekcja pokory"

Łukasz Sudolski musi na jakiś czas zapomnieć o UFC. Polak przegrał z Igorem Poterją pojedynek wieczoru gali Dana White's Contender Series 41. Jego rywal wywalczył kontrakt ze światowym gigantem. Co poszło nie tak po stronie zawodnika ze Szczecina?

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Łukasz Sudolski Materiały prasowe / FEN / Na zdjęciu: Łukasz Sudolski
"Trudno cokolwiek teraz napisać, chyba tylko tyle, że czuje iż zawiodłem w tym pojedynku, nie tylko siebie, przede wszystkim Was, i to, że to kolejna lekcja pokory i motywacji do jeszcze cięższej codziennej pracy na macie. Dziękuję, za to, że byliście ze mną" - napisał na Facebooku Łukasz Sudolski.

"Pcheła" był faworytem bukmacherów w pojedynku z reprezentantem Ukrainy. Przegrał jednak przez nokaut w pierwszej rundzie. Zawodnik Berkserker's Team Szczecin poległ po raz pierwszy w zawodowej karierze.

"Przegrał to przegrał. Ważne, że się nie bał i spróbował ścigać marzenia. Sport. Życie. Przynajmniej chłopak teraz wie, ile i czego mu brakuje. Niech to będzie jego codziennym paliwem i motywacją. Musi się solidnie przygotować do drugiego podejścia" - skomentował na Twitterze Mateusz Borek.

Wcześniej, 14 września, kontrakt z UFC w programie Dana White's Contender Series wywalczył Łukasz Brzeski (czytaj więcej >>>).

Zobacz także:
"Arcydzieło", "Wielki mistrz". Reakcje z Twittera na zwycięstwo Usyka
Będzie rewanż? Promotor Joshuy nie pozostawia wątpliwości

ZOBACZ WIDEO: EFM Show 2. Zobacz najbardziej widowiskowe nokauty!


Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×