KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Drugie Mistrzostwa MMA Polska odbędą się w Gliwicach. Ruszyły zapisy!

Drugi turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska organizowany przez Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się 30 października. Na wydarzenie zaprasza miasto Gliwice.

JB
Materiały prasowe / materiał partnera

Turniej zostanie zorganizowany w małej hali Areny Gliwice przy ul. Akademickiej 50.

Zapowiedź wideo dostępna jest w serwisie YouTube:

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w mistrzostwach mogą się rejestrować na stronie https://www.mmapolska.org/zapisy/index.php poprzez formularz zgłoszeniowy.

Data zakończenia zapisów: 23 października 2021.

Opłata startowa: 100 zł

Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce [urlz=https://mmapolska.org/zawody.php]„Zawody"


Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju.

Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki.

Sponsorami Mistrzostwa MMA Polska są: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, KGHM Polska Miedź S.A., Lexus Warszawa Wola, Studio 306, Kostka Transporte i Pitbull West Coast.

Stowarzyszenie MMA Polska jest pierwszą w Polsce organizacją powołaną do reprezentowania środowiska mieszanych sztuk walki w mediach i w debacie publicznej. Dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji i organizuje projekty społeczne. Jako jedyna polska organizacja, Stowarzyszenie jest zrzeszone w strukturach światowego związku - International Mixed Martial Arts Federation. Powołuje oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody i organizuje krajowe platformy do sportowej rywalizacji.

Organizacja łączy współpracę sektora organizacji pozarządowych, środowisk naukowych, klubów sportowych, grup biznesowych i środowisk medialnych.

Wielka gala FEN 37 we Wrocławiu. Oglądaj walki w usłudze WP Pilot

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Artykuł sponsorowany
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×