UFC 267. Obejrzyj oficjalne ważenie na żywo o 15:00! [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Jan Błachowicz
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Jan Błachowicz
zdjęcie autora artykułu

Wszyscy uczestnicy gali UFC 267 w Abu Zabi zostali już zważeni, ale pozostała jeszcze jedna formalność. Wojownicy wezmą udział w oficjalnej ceremonii o 15:00. Jan Błachowicz stanie po raz ostatni twarzą w twarz z Gloverem Teixeirą!

Reprezentanci Polski nie mieli problemów z wagą. "Cieszyński Książę" ważył tyle samo co jego rywal, Glover Teixeira. Mistrz i pretendent wnieśli po 205 funtów. Jan Błachowicz jest zdecydowanym faworytem tego starcia.

Znacznie lżejszy od rywala jest Marcin Tybura. Uniejowianin ważył 249 funtów przy 263 lb Aleksandra Wołkowa. Na równi byli natomiast Szamil Gamzatow i Michał Oleksiejczuk, którzy wnieśli po 206 lb i zmierzą się w karcie wstępnej.

Wszyscy są już zważeni, ale przed kibicami najciekawsze - ostatnie oficjalne spotkanie wojowników twarzą w twarz!

Obejrzyj ceremonię ważenia na żywo o 15:00:

Karta wstępna sobotniej gali w Etihad Arenie rozpocznie się o 16:30. Główna część wystartuje natomiast o 20. Transmisja w systemie PPV i na Polsacie Sport.

Zobacz także: -> UFC 267. Tego przed walką Błachowicza dawno nie było. Chodzi o kursy bukmacherów -> UFC 267. Relaks z rodziną przy basenie. Zobacz kulisy pobytu Błachowicza w Abu Zabi [WIDEO] -> UFC 267: Jan Błachowicz - Glover Teixeira. Gdzie oglądać walkę? Kiedy odbędzie się gala?

ZOBACZ WIDEO: Imponujący debiut Rutkowskiego na KSW. "Zawsze powtarzałem, że mam być szczelny"

Źródło artykułu: