UFC 267. Relaks z rodziną przy basenie. Zobacz kulisy pobytu Błachowicza w Abu Zabi [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Jan Błachowicz relaksuje się z synem przed UFC 267
YouTube / Jan Błachowicz relaksuje się z synem przed UFC 267
zdjęcie autora artykułu

Jan Błachowicz w Abu Zabi chce napisać kolejna piękną kartę w historii polskiego MMA. 30 października w walce wieczoru UFC 267 Polak zmierzy się z Gloverem Teixeirą. W ostatnich dniach przed arcyważnym starciem mistrzowi towarzyszyły kamery.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=22972]

Jan Błachowicz[/tag] oprócz trenerów zabrał do Abu Zabi także swoją narzeczoną i menadżerkę - Dorotę Jurkowską oraz syna Jana Jr, który przyszedł na świat w grudniu 2020 roku. To właśnie z nimi 38-latek relaksował się przy hotelowym basenie.

Pierwszy odcinek UFC 267 Embedded pokazuje także przylot mistrza wagi półciężkiej do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kamery zaglądają także do Cory'ego Sandhagena na jego ostatnim etapie przygotowań do starcia z Piotrem Janem o tymczasowy tytuł w kategorii koguciej. Głos na temat Glovera Teixeiry zabiera też trener 42-letniego Brazylijczyka, John Hackleman.

Zobacz:

Gala UFC 267 będzie transmitowana w Polsacie Sport 30 października. Początek studia o 17.00. W Abu Zabi swoje pojedynki stoczą także Marcin Tybura oraz Michał Oleksiejczuk (czytaj więcej >>>).

Zobacz też: Trener Jana Błachowicza zdradza, co mistrz musi zrobić, aby wygrać z Teixeirą! To był zwariowany rok dla Jana Błachowicza. "Moje życie przyśpieszyło. Czuję, że na to zasłużyliśmy"

ZOBACZ WIDEO: Chalidow zapowiada walkę z Soldiciem i ocenia występ Pudzianowskiego

Źródło artykułu: