KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Fame MMA wydało oświadczenie. Szybka reakcja Najmana

Fame MMA wydało oświadczenie odcinające się od współpracy ze światem przestępczym. Zareagował na nie Marcin Najman, który wyśmiał konkurentów. - Lepszego kabaretu nie uświadczycie - powiedział.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Marcin Najman WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Marcin Najman
To kolejna odsłona medialnego sporu pomiędzy Marcinem Najmanem i władzami Fame MMA. Przypomnijmy, że bokser był w przeszłości gwiazdą tej organizacji, ale odszedł z niej w atmosferze skandalu. Następnie założył swoją własną organizację MMA-VIP i jest jednym z najważniejszych graczy na rynku freak fightów.

Ostatnio wokół działalności Najmana było sporo kontrowersji, a wszystko przez nawiązanie przez niego współpracy z Andrzejem Zielińskim, ps. "Słowik". Ten był bossem mafii pruszkowskiej, a teraz został "bossem MMA-VIP".

W Najmana uderzyło Fame MMA, które w oświadczeniu odcięło się od współpracy z grupami przestępczymi. "Pragniemy z pełną odpowiedzialnością zapewnić, że Fame MMA nigdy nie podejmowała współpracy z osobami i podmiotami, co do których istniały podejrzenia o ich powiązanie ze światem zorganizowanej przestępczości lub podejrzenia co do pochodzenia z nielegalnych źródeł kapitału niezbędnego do realizacji celów biznesowych" - przekazano w oświadczeniu.

Na słowa te zareagował sam Najman, który nagrał krótkie filmiki na YouTube.

- Fame MMA wydało właśnie oświadczenie, że absolutnie odcinają się od świata zorganizowanej przestępczości. Przestępcy właściwie nie mają z tym projektem nic wspólnego. Ale numer. Musiałem być na niezłej bani, jak ktoś mi podsyłał linki do walki starego kryminalisty Murańskiego. Okazuje się, że on nie walczył w Fame MMA. Te Magicale, te patusy, co siedziały w kryminale, to nie tam. Musi być jakaś inna organizacja, bo Fame MMA wydało oświadczenie, że to nie u nich. Lepszego kabaretu już dzisiaj nie doświadczycie - powiedział Najman.

- To jest jakaś pomyłka, absolutnie nie dajcie się zwieść. Stary kryminalista Murański nigdy nie walczył na Fame MMA. Oni dali oświadczenie, to jest oczywiste. Teraz tylko czekam aż GROMDA da takie oświadczenie, że nie ma nic wspólnego z kryminalistami. Zobaczycie, teraz Borek i GROMDA to zrobią. Przecież to jest jasne jak słońce - dodał.

Czytaj także:
Potężne kontrowersje wokół Najmana! Chwali się współpracą z gangsterem
Były zmiany, więc sprawdź! Aktualna karta walk KSW 66 w Szczecinie

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: ekspert UFC pokazał, co potrafi. Zobaczcie jego "obrotówki"!
Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (4)
 • Tomek z Bamy Zgłoś komentarz
  Stanowski-Najman 2-0. To jest na rowni kiedy spotkali sie w HejtParku:) Wypunktowany bezlitosnie przez Stano!
  • Ktoś Zgłoś komentarz
   Wez chłopie skończ już szukać atencji swą chorą umysłowo osobą i to co ty robisz to nie jest kabaret tylko żenada i to powinni puszczać tylko w wariatkowie albo w więzieniu
   Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
   ×