Pełna dominacja Polaka! Czech bez szans w walce otwarcia KSW 66

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Patryk Surdyn
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Patryk Surdyn
zdjęcie autora artykułu

Nareszcie! Patryk Surdyn (5-3) przełamał się na KSW 66 w Szczecinie. Były mistrz organizacji Armia Fight Night pokonał jednogłośnie na punkty Davida Martinika (5-3), kontrolując każdy aspekt walki.

W tym artykule dowiesz się o:

Pierwsza runda pojedynku zdecydowanie na korzyść Surdyna. Zawodnik z Łomży szybko przeniósł walkę do parteru, a następnie kontrolował jej przebieg zza pleców Czecha. Były mistrz Armia Fight Night był zdeterminowany, aby odnieść pierwsze zwycięstwo w szeregach KSW.

Również drugie starcie ułożyło się po myśli Patryka Surdyna. Ponownie udało mu się sprowadzić przeciwnika do parteru, z którego Martinik nie dał rady wyjść. Polak próbował nawet duszenia zza pleców, ale bez powodzenia.

Także w trzeciej rundzie Czech był bezradny. Walczący o pierwszy triumf w KSW Polak ponownie pokazał, że znacznie góruje nad przeciwnikiem jeśli chodzi o umiejętności grapplerskie.

Po trzech rundach sędziowie nie mieli wątpliwości. Patryk Surdyn pokonał jednogłośnie na punkty Dawida Martinika i mógł cieszyć się z pierwszej wygranej w największej organizacji MMA w Europie. Polak kapitalnie rozegrał ten pojedynek.

Gala KSW 66 trwa w Viaplay. W walce wieczoru Marian Ziółkowski zmierzy się z Borysem Mańkowskim.

Czytaj także: KSW 66. Znamy wyniki porannego ważenia. Dwie zmiany w karcie walk Potworny nokaut! "Terminator" wraca do klatki KSW [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: Łzy wzruszenia Borysa Mańkowskiego? "Każdy z zawodników, który tego nie docenia powinien puknąć się w łeb"

Źródło artykułu: