Polak podpisał kontrakt z Bellatorem! Znamy wstępne szczegóły

Maciej Różański (13-3) podpisał kontrakt z uznawaną za drugą siłę światowego MMA organizacją Bellator. Mistrz EFM SHOW w wadze półciężkiej poinformował o tym fanów w mediach społecznościowych.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Maciej Różański Materiały prasowe / EFM / Na zdjęciu: Maciej Różański
"I tak już wszyscy wiedzą, ale mogę potwierdzić, od dzisiaj jestem zawodnikiem Bellatora. Walka w pierwszej połowie roku. Lecimy z tym życiem i idziemy po marzenia" - napisał na Facebooku Maciej Różański.

Czołowy polski zawodnik kategorii półciężkiej walczy zawodowo już od 2008 roku. Reprezentant Berserker's Team Szczecin zwyciężył 13 z 16 pojedynków. 32-latek ma za sobą występy w organizacjach FEN, Babilon MMA czy ACA. Od czerwca 2020 roku jest mistrzem EFM SHOW. Do tej pory dwukrotnie obronił tytuł w wadze do 93 kg.

Różański to znakomity grappler, który aż dziewięciokrotnie poddawał swoich przeciwników. Jego wyższość i to dwukrotnie musiał uznać Machmud Muradow czy Michał Pasternak.

Wcześniej dla Bellatora walczyli m.in. Michał Kita, Damian Grabowski czy Mateusz Piskorz. Kontraktem z amerykańską organizacją jest związana również Katarzyna Sadura.

Zobacz także:
Rozbił Chalidowa i stanął przed mikrofonem. Mateusz Borek nie wierzył
Co on zrobił! Fenomenalne zwycięstwo Gamrota. Polak wyzwał gwiazdę UFC

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: "Jest ogień!". Internauci oczarowani pokazem Kowalkiewicz
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×