FEN 39. Nowy rywal dla Bartosza Szewczyka. Trudne zadanie przed Polakiem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Bartosz Szewczyk poznał nowego rywala na FEN 39
Materiały prasowe / Bartosz Szewczyk poznał nowego rywala na FEN 39
zdjęcie autora artykułu

Ezequiel Braz Silvino (6-1, 4 KO, 2 SUB) będzie rywalem Bartosza Szewczyka (3-1, 2 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 39: LOTOS Fight Night, 12 marca w Ząbkach. Pojedynek zakontraktowano w limicie umownym do 96 kilogramów.

W tym artykule dowiesz się o:

Giorgi Kvelidze nie wystąpi na FEN 39 z powodu kontuzji.

Silvino wszystkie szesćć wygranych pojedynków zakończył przed czasem, czterokrotnie nokautując i dwukrotnie poddając swoich rywali. W swoim ostatnim starcie zastopował w drugiej rundzie Paco Esteveza. W premierowej odsłonie rozprawił się rok wcześniej z Boubacarem Balde. Pojedynek w Ząbkach będzie jego debiutem pod szyldem Fight Exclusive Night.

Bartosz Szewczyk swoje cztery dotychczasowe walki na zawodowstwie stoczył na galach FEN. Podczas 32. edycji pokonał w drugiej rundzie przez duszenie zza pleców Achmeda Salomowa. W Ostródzie, podczas FEN 35, w premierowej odsłonie rozprawił się przez techniczny nokaut z Kacprem Miklaszem.

Gala w Ząbkach będzie transmitowana w Polsacie Sport Fight i Super Polsacie. Początek o 19.00. W walce wieczoru Michał Andryszak zmierzy się z Oli Thompsonem o mistrzowski pas w wadze ciężkiej.

Zobacz także: -> KSW wpiera Ukrainę. Wspaniały gest i sankcja wobec Rosji -> Narkun był bezradny. To była totalna dominacja Phila De Friesa [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: Skandaliczna decyzja sędziów na gali Tymex Boxing Night 20. "Jestem strasznie zbulwersowany"

Źródło artykułu: