Ależ powrót byłego mistrza! Bryczek demoluje na FEN 39

17 sekund. Tyle zajęło Roberto Bryczkowi (13-5) uporanie się z Robsonem Silasem (12-9) na gali FEN 39: LOTOS Fight Night w Ząbkach. Były mistrz wagi półśredniej udanie powrócił do klatki Fight Exclusive Night po 1,5-rocznej przerwie.

Waldemar Ossowski
Robert Bryczek w 17 sekund znokautował Robsona Silasa na otwarcie karty głównej FEN39 Twitter / Robert Bryczek w 17 sekund znokautował Robsona Silasa na otwarcie karty głównej FEN39
Bryczek szybko zamknął Brazylijczyka pod siatką, a następnie zasypał kombinacją ciosów, po której Silas osunął się na matę. Sędzia musiał przerwać pojedynek.

31-latek udanie zadebiutował w kategorii średniej. W latach 2020-21 był mistrzem wagi do 77 kg w Fight Exclusive Night, ale stracił tytuł w wyniku porażek poza organizacją i nieudanej przygodzie w czesko-słowackim Oktagon MMA.

Dla Roberta Bryczka było to trzynaste zawodowe zwycięstwo i siódmy nokaut. Nadal pozostaje on niepokonany w FEN.

Nową walką wieczoru FEN 39 w Ząbkach jest starcie Kacpra Formeli z Nicolae Hanteą o pas w wadze piórkowej. W ostatniej chwili z głównego pojedynku wypadł bowiem Michał Andryszak (czytaj więcej >>>).