Uciszył Radom! Fenomenalny Salahdine Parnasse błysnął na KSW 68

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Salahdine Parnasse
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Salahdine Parnasse
zdjęcie autora artykułu

Daniel Rutkowski (13-3) nie dał rady wywalczyć pasa KSW w wadze piórkowej. Przed własnymi kibicami w Radomiu "Rutek" musiał uznać wyższość Salahdine'a Parnasse'a (17-1-1). Polak skapitulował w czwartej rundzie.

W tym artykule dowiesz się o:

Pierwsza runda wyrównana. Broniący tytułu Francuz zaskoczył, bowiem to on zainicjował zapaśnicze szachy. Po początkowej przewadze Parnasse'a, "Rutek", niesiony głośnym dopingiem miejscowych fanów, zaczął dochodzić do głosu i odpowiedział efektownym obaleniem.

W drugiej rundzie zamiast zapasów kibice zobaczyli stójkowe wymiany. W nich młodszy paryżanin wydawał się być skuteczniejszy i czujny. Polak szukał skrócenia dystansu. 24-letni mistrz KSW wyprowadzał też więcej kopnięć, chcąc osłabić mobilność pretendenta.

Na początku czwartej rundzie mocno trafił Parnasse! Rutkowski był w olbrzymich tarapatach, uciekł pod siatkę klatki. Następnie mistrz zaszedł za plecy Polaka i zapiął ciasne duszenie zza pleców. Radomianin musiał odklepać. Sędzia przerwał pojedynek, a "Rutek" stracił przytomność.

To kolejny popis paryżanina w KSW. Salahdine Parnasse w Radomiu obronił mistrzowski pas w wadze do 66 kg. Po wygranej wyzwał do walki Mariana Ziółkowskiego - czempiona kategorii lekkiej.

Wspaniała seria Daniela Rutkowskiego została przerwana. Były mistrz FEN i Babilon MMA doznał pierwszej porażki od sześciu lat. Przed KSW 68 odniósł 13 wygranych z rzędu.

Czytaj także: Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

ZOBACZ WIDEO: Dziwna gala FEN 39. Prezes mówi o fatum

Źródło artykułu:
Komentarze (1)
avatar
Tomash_PB
19.03.2022
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Stalo sie to co mialo sie stac