Zmiany w rankingu KSW. Pawlak coraz bliżej walki o pas

Po gali KSW 69, do której doszło 23 kwietnia w Warszawie, nastąpiły zmiany w rankingu najlepszych zawodników organizacji. W walce wieczoru Sebastian Przybysz pokonał Werllesona Martinsa i obronił pas w wadze koguciej.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Paweł Pawlak Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Paweł Pawlak
W wadze średniej Paweł Pawlak, który pokonał Cezarego Kęsika, awansował na pozycję trzecią, zamieniając się tym samym miejscem z Michałem Materlą. "Polski Czołg" pozostał natomiast na miejscu piątym.

Robert Ruchała po zwycięstwie nad Michele Baiano wskoczył do zestawienia wagi piórkowej na pozycję piątą i zajął miejsce Dawida Śmiełowskiego.

W rankingu kategorii koguciej Werlleson Martins, po świetnym boju z Sebastianem Przybyszem, wszedł do zestawienia na pozycję czwartą i zajął miejsce Zoriku Jojuy, który wypadł poza pierwszą piątkę.

Wśród pań Sara Luzar-Smajić, która pokonała Natalię Baczyńską, awansowała od dwie pozycje na miejsce trzecie. Magdalena Sormowa spadła o jedno oczko na miejsce czwarte, a Natalia Baczyńska zadebiutowała w zestawieniu na pozycji piątej. Z rankingu wypadła Karolina Owczarz.

Zobacz ranking >>>

Czytaj także:
Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW
Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tak Pudzianowski trenuje przed walką z Materlą
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×